Suicide Squad: Kill the Justice League بازی اصلی احتمالاً تغییر نخواهد کرد


جیسون شرایر توییت جدیدی منتشر کرد که در آن بیان کرد که Suicide Squad: Kill the Justice League قرار است در سال 2023 یا 2024 منتشر شود، اما این تاخیر ماهیت آن را تغییر نخواهد داد.

ظاهرا بازی Rocksteady’s Suicide Squad: Kill the Justice League به دلیل واکنش منفی طرفداران به سرویس زنده و مکانیک های گیم پلی آن دوباره به تعویق افتاده است.این شایعه اولین بار توسط جیسون شرایر در آن زمان توسط رسانه بلومبرگ منتشر شد به جز برش Windows Central از انتشار این بازی در سه ماهه چهارم سال 2023 خبر داد جف گراب او از رسانه های Giant Bomb متوجه شد که انتشار بازی تا سال 2024 به تعویق افتاده است.

جیسون شرایر اخیراً در توییتی نوشت: «راک‌استدی به‌طور رسمی تعویق بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را اعلام نکرده است». شاید به این دلیل که هنوز تاریخ انتشار جدیدی تعیین نشده است. چند هفته پیش به کارکنان اطلاع داده شد که این بازی اواخر امسال عرضه خواهد شد، اما هنوز دقیقاً نمی دانند چه زمانی. این امکان وجود دارد که بازی تا سال 2024 به تعویق بیفتد، اما یک چیز قطعی به نظر می رسد: هسته اصلی بازی تغییر نخواهد کرد.

از آنجایی که ایجاد تغییرات قابل توجه در مکانیک های بازی زمان زیادی می برد، به نظر می رسد این تاخیر بیشتر برای پولیش باشد. البته استودیو Rocksteady می تواند از زمان اضافی برای سازماندهی بخش جوایز استفاده کند و یکنواختی بازی را کاهش دهد تا واکنش منفی طرفداران کاهش یابد. انتشار پاییز/زمستان Suicide Squad: Kill the Justice League می تواند سود بیشتری برای توسعه دهندگان داشته باشد و در نهایت به نفع آنها باشد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برای پلتفرم های Xbox Series X Xbox Series S، PlayStation 5 و PC در دست توسعه است.