Street Fighter 6 بیش از سه میلیون نسخه فروخته است


کپکام اعلام کرد که بازی مبارزه ای محبوب Street Fighter 6 به رکورد فروش جدیدی دست یافته است.

در میان جدیدترین بازی های جدید، متوجه می شویم که Street Fighter 6 به رکورد فروش جدیدی دست یافته است. Capcom اعلام کرد که این بازی مبارزه ای تا تاریخ 13 ژانویه 1402 (3 ژانویه 2024) بیش از سه میلیون نسخه فروخته است. بازی Street Fighter 6 در تاریخ 12 ژوئن 2023 بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد. Xbox Series S و PC قرار داده شده است.

Capcom در اکتبر 2023 اعلام کرد که فروش Street Fighter 6 از 2.47 میلیون نسخه در تمام پلتفرم ها فراتر رفته است. بیش از سه میلیون نسخه از این بازی تحسین شده در سراسر جهان فروخته شده است و مجموع فروش سری Street Fighter را به بیش از 52 میلیون نسخه رسانده است. این بازی که با موتور RE Engine و با معرفی حالت‌های جدید ساخته شده است، فصل جدیدی را برای سری Street Fighter رقم می‌زند.

حالت تک نفره جدید تور جهانی به بازیکنان این امکان را می دهد که یک آواتار جدید بسازند، از شخصیت هایی مانند لوک و چون لی بیاموزند و در میدان های جنگ افتخار کنند. بخش Battle Hub همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا در مسابقات شرکت کنند. Street Fighter 6 به همراه بسیاری از جنگنده های جدید، سیستم Drive System را برای مبارزه معرفی می کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید «نقد بازی Street Fighter 6» را مطالعه کنید.

بخوانید  Final Fantasy 16 جدید Game Plus Mode و اطلاعات سطح دشواری منتشر شد