SteamWorld Build – کجا می توان قطعات موشک باستانی را برای Astrodome پیدا کرد


ساخت SteamWorld قطعات موشک با فناوری قدیمی شما را وادار می کند تا در حین عبور از غارهای تاریک به دنبال اکتشافات جدید باشید. منتظر چالش های زیادی در طول مسیر باشید زیرا به دنبال راهی برای پیشرفت بیشتر در بازی خود هستید. راهنمای ما Astrodome و مکان یافتن قطعات موشک با فناوری قدیمی در SteamWorld Build را پوشش می دهد.

کجا می توان قطعات موشک با فناوری قدیمی را برای Astrodome در SteamWorld Build پیدا کرد

با جستجوی دقیق هر طبقه معدن زیرزمینی، می‌توانید قطعات موشک با فناوری قدیمی را در SteamWorld Build پیدا کنید.. به همین ترتیب، اگر در حالت داستانی بازی کنید، شخصیت ها به شما خواهند گفت که چگونه می خواهند سیاره را ترک کنند. این مصادف با جمع آوری هر شش قسمت موشک است که منجر به پایان کارزار می شود.

هدف شما اگر داستان را دنبال کنید این است که قطعات موشک بیشتری پیدا کنید.
هدف شما اگر داستان را دنبال کنید این است که قطعات موشک بیشتری پیدا کنید.

مکان قطعات موشک با فناوری قدیمی در معادن

دو قطعه موشک SteamWorld Build Old Tech در هر منطقه یا طبقه معدن خاص وجود دارد.. با این حال، مکان ها در طول یک بازی خاص متفاوت هستند، به خصوص اگر نقشه متفاوتی را انتخاب کنید یا مناطق معدن را تصادفی کنید. ما همچنین پیشنهاد می کنیم چند عامل اضافی را در نظر بگیرید:

  • به طور کلی، تنها زمانی که به نقاط عطف رسیدید، می توانید قفل ویژگی ها، مکانیک ها و ساختارهای جدید را باز کنید. اینها عموماً شامل می شوند پاسخگوی نیازهای شهروندان باشد بنابراین شما می توانید سطوح مربوطه خود را ارتقا دهید.
  • یک مثال خوب این واقعیت است که پل ها فقط زمانی ساخته می شوند که 200 مهندس داشته باشید. سپس این ساختار به واحدهای ماینر اجازه می‌دهد تا از شکاف‌ها عبور کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد بخش‌های پنهانی را پیدا کنند که ممکن است حاوی فناوری قدیمی باشد.
  • شما نیز نیاز خواهید داشت قفل درها و چاه های معدن زیرزمینی را باز کنید. احتمال زیادی وجود دارد که فناوری قدیمی در مناطقی فراتر از این درهای غیرقابل دسترس مدفون شود، که شما را به طبقه بعدی نیز هدایت می کند.
بخوانید  تاریخ انتشار دومین بسته الحاقی Atomic Heart اعلام شد
عملکرد حفاری را برای استخراج کنندگان برای کشف فناوری قدیمی انتخاب کنید.
عملکرد حفاری را برای استخراج کنندگان برای کشف فناوری قدیمی انتخاب کنید.

چگونه تکنولوژی قدیمی را بدست آوریم

هنگامی که فناوری باستانی را در SteamWorld Build کشف کردید، می توانید آن را به سادگی با انتخاب ابزار Dig و کلیک بر روی سایت جمع آوری کنید. حداقل شش ماینر برای تکمیل فرآیند مورد نیاز است که ممکن است چند دقیقه طول بکشد. به خاطر داشته باشید که کلیک کردن بر روی اشیاء یا مناطق دیگر می تواند باعث شود که این ماینرها اولویت عمل خود را تغییر دهند، بنابراین خوب است که فقط روی استخراج فناوری قدیمی تمرکز کنید.

هنگامی که فناوری باستانی به طور کامل آشکار شد، به سادگی روی مورد کلیک کنید. سپس به طور خودکار به Astrodome ارسال می شود. شما همچنین جایزه “Going Places” را دریافت خواهید کرد، با این فرض که این اولین قسمت موشکی است که کشف کردید.

آلبوم عکس

روی نماد کادر (سمت چپ) کلیک کنید تا قسمت موشک به Astrodome (راست) ارسال شود.

مکان Astrodome

Astrodome هنگامی که اولین قطعه از فناوری قدیمی خود را جمع آوری می کنید آشکار می شود. معمولاً در فاصله کمی از محل زندگی اصلی شما قرار دارد. به همین ترتیب، خواهید دید که اتاق ها تنظیم شده اند، به این معنی که شخصیت ها و شهروندان شما در حال آماده شدن برای ترک سیاره هستند. باز هم، برای تکمیل هدف به هر شش قسمت موشک نیاز دارید.

به هر حال، این برای راهنمای ما در مورد مکان یافتن قطعات موشک با فناوری قدیمی در SteamWorld Build کافی است. همانطور که بخش های زیرزمینی هر نقشه را کاوش می کنید، ممکن است بخواهید بدانید نحوه استفاده از کارگاه ها و استخراج کننده هاهمچنین نحوه تجارت و خرید اقلام.

بخوانید  پیش ثبت نام در بزرگترین رویداد کالاف دیوتی موبایل در ایران آغاز شد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.