SteamWorld Build – نحوه استفاده از کارگاه ها و استخراج کننده ها


ساخت SteamWorld کارگاه ها و استخراج کننده ها به شما امکان می دهند منابع زیادی را جمع آوری و جمع آوری کنید. هنگامی که معدن شما راه اندازی شد، ابزارها و دستگاه های مختلفی برای پرورش مواد بیشتری خواهید داشت. راهنمای ما نحوه استفاده از Workshops and Extractors در SteamWorld Build را توضیح می دهد.

نحوه ایجاد و استفاده از Workshops و Extractors در SteamWorld Build

کارگاه ها و استخراج کننده های SteamWorld Build فقط در مناطق معدنی زیرزمینی ساخته می شوند.. به طور کلی، آنها با نحوه ساخت ساختمان ها و اقامتگاه ها در بخش Overworld کاملاً متفاوت هستند. هنگامی که به نمای کلی معادن می روید، این گزینه های ساختار را در تب Facilities پیدا خواهید کرد.

مکانیک ساخت کارگاه

کارگاه‌های آموزشی در SteamWorld Build از مکانیک‌های مشابه Quarters پیروی می‌کنند (یعنی روش اصلی استخدام واحدها در معادن). در اینجا چیزی است که شما باید بدانید:

 • به جای یک ساختمان واحد، باید چندین کاشی کارگاهی قرار دهید. یک کاشی کارگاهی به 300 برابر پول، 1 برابر ابزار و 1 برابر نقاشی نیاز دارد.
 • کارگاه ها به حداقل نه کاشی نیاز دارند، فقط برای اینکه عملکرد استخراج اولیه را داشته باشند.
 • اگر به استخراج کننده های اضافی نیاز دارید، باید کاشی های کارگاهی بیشتری قرار دهید. برای مشاهده این مقدار، ابزار Workshop را انتخاب کنید، دکمه سمت چپ ماوس را نگه دارید و ماوس خود را بکشید. با اضافه کردن کاشی های بیشتر، مقدار 1+ (یا بیشتر) را متوجه خواهید شد.
 • مانند سایر موارد، اگر می خواهید مواد را بازپرداخت کنید، می توانید از ابزار Destroy (یعنی نماد بولدوزر) استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر تنظیمات سخت را در شروع بازی انتخاب کنید، مواد مسترد نمی شوند.
بخوانید  تایید ساخت قسمت سوم فیلم ترسناک و اسلشری X با انتشار یک تیزر
وقتی کاشی‌های کارگاه را می‌گذارید، به تعداد شیارهای استخراج‌کننده نگاه کنید.
وقتی کاشی‌های کارگاه را می‌گذارید، به تعداد شیارهای استخراج‌کننده نگاه کنید.

انواع مختلفی از استخراج کننده ها در SteamWorld Build وجود دارد. با این حال، آنها تمایل دارند از یک مفهوم کلی پیروی کنند:

 • ابتدا باید یک گره منبع خاص را در معادن کشف کنید.
 • گره باید به منطقه عمومی متصل باشد، به این معنی که ممکن است نیاز به ایجاد زیرساخت پل برای عبور از شکاف ها داشته باشید.
 • شما باید کاشی های کارگاهی کافی برای کار با اسلات های Extractor اضافی داشته باشید. خود کاشی های کارگاه نیازی به اتصال یا قرار دادن در کنار خود استخراج کننده ها ندارند.
 • برای هر استخراج کننده ای که می سازید باید واحدهای جستجوگر کافی داشته باشید. محله های کاوشگر (و همه محله های دیگر) مشابه کارگاه ها کار می کنند زیرا برای افزایش تعداد واحدهای استخدام شده به کاشی های بیشتری نیاز دارید.
 • در نهایت باید مصالح لازم برای تکمیل ساخت را داشته باشید.
استخراج آب کثیف برای ایجاد منبع آبی که نیازهای شهروندان را برآورده می کند ضروری است.
استخراج آب کثیف برای ایجاد منبع آبی که نیازهای شهروندان را برآورده می کند ضروری است.

در اینجا چند نمونه از استخراج کننده های اولیه بازی در SteamWorld Build آورده شده است:

 • استخراج کننده ضایعات – به 1000x نقره، 5x ابزار و 8x تخته نیاز دارد.
 • استخراج کننده آب کثیف – به 6000 برابر پول، 6 برابر ابزار و 8 برابر ورق فلز نیاز دارد.
 • استخراج آهن – به 4000 برابر نقره، 10 برابر ابزار و 6 برابر ورق فلز نیاز دارد.

هنگامی که استخراج کننده ها را دارید، خود منابع به طور خودکار به منطقه overworld بازگردانده می شوند. اینها سپس توسط ساختمانهای تولیدی خاص پردازش شده و برای آنها استفاده می شود پاسخگوی نیازهای شهروندان باشد. به عنوان مثال، مهندسان قطعات یدکی از آهن و آهن قراضه می خواهند. آب، از سوی دیگر، هم برای Aristobots و هم برای مهندسان ضروری است.

بخوانید  حذف بازگشت ۳ شخصیت فیلم‌های گذشته مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home

خوب، این برای راهنمای ما در مورد نحوه استفاده از Workshops و Extractors در SteamWorld Build است. اکنون که به منابع معدن نگاه می کنید، ممکن است بخواهید بیشتر در مورد آن بیاموزید نحوه تجارت و خرید اقلام، کجا می توان فناوری دنیای قدیم را پیدا کردو نحوه باز کردن قفل درها و شفت های معدن.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.