Steam رکوردهای جدید و عظیمی از بازیکنان تمام دوران را ثبت کردSteam بهترین ویترین برای بازی های رایانه شخصی است و همیشه بزرگتر می شود. در 7 ژانویه، Steam نه تنها رکورد 32 میلیون کاربر آنلاین خود را شکست، بلکه رکورد 10 میلیون بازیکن همزمان در بازی را نیز شکست. با قضاوت بر اساس نمودارهای معمول Steam، تعداد زیادی از Counter-Strike: Global Offensive هستند.

بیشتر از SteamDB، می توانید به تعداد کاربران همزمان مادام العمر در Steam نگاهی بیندازید و می بینید که در چند سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در واقع، Steam در طول ماه گذشته هر چند روز یک بار رکورد پخش همزمان خود را شکسته است، زیرا شیب منحنی بسیار تند بوده است. تعداد بازیکنان این بازی در مدت مشابه از سال 2018، با اوج‌ها و فرودهای مختلف بر اساس روند کاربر، کمی ثابت‌تر باقی مانده است. بیشترین افزایش در داده های اخیر حدود 33 میلیون کاربر آنلاین و 10.2 میلیون کاربر در بازی بود.

در حال پخش: Valve درباره Steam Deck بعدی صحبت می کند | اخبار گیم اسپات

در حال حاضر محبوب‌ترین بازی‌های Steam به ترتیب CS:GO، Dota 2، Lost Ark، PUBG: Battlegrounds و Rust هستند. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 (که شامل Warzone 2.0)، Apex Legends، GTA V، FIFA 23 و Team Fortress 2 در میان 10 بازی برتر قرار دارد. و TF2 با اختلاف قدیمی ترین است. علیرغم تسلط Counter-Strike، PUBG همچنان بالاترین تعداد بازیکن ثبت شده توسط SteamDB را با بیش از 3.2 میلیون کاربر دارد – CS:GO فقط 1.3 میلیون کاربر است. البته Steam Deck بخش مهمی از تسلط مداوم Valve است و تنها باید انتظار داشته باشیم که این دستگاه در ماه‌های آینده محبوب‌تر شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.