State of Decay 3 نسبت به نسخه قبلی پیشرفت بزرگی خواهد داشت

طبق گزارشات، State of Decay 3 نسبت به نسخه قبلی خود دارای گرافیک بیشتر و عناصر روایی عمیق تری خواهد بود.

ژوئن میزبان برخی از بزرگترین رویدادها در صنعت بازی های ویدیویی خواهد بود. از جمله پیشنهاد بعدی ایکس باکس. هنوز نمی دانیم از کنسرت بعدی گروه سبز چه انتظاری داشته باشیم. اما مدتی است که شایعاتی در مورد معرفی رسمی Gears 6 و Perfect Dark به گوش می رسد. ظاهراً Undead Labs State of Decay 3 که برای اولین بار در سال 2020 معرفی شد، در طول رویداد مورد بحث، یک صفحه نمایش بزرگ نیز دریافت خواهد کرد.

Jez Corden از Windows Central Media مدعی شد که این بازی در رویداد مذکور حضور خواهد داشت و به گفته منابع موثق وی از لحاظ بصری چشمگیرتر از State of Decay 2 خواهد بود. همچنین گزارش شده است که بازی مورد بحث از عناصر روایی بسیار عمیق استفاده می کند. تا تو را در دنیایش غرق کند

تیم سازنده قول داده است که بیشتر از پیشینه هر فرد در گیم پلی بازی گنجانده شود تا برخوردها حس متفاوتی داشته باشد و تجربه بهتری برای بازیکنان ایجاد کند. با توجه به اینکه State of Decay 2 در مقایسه با نسخه قبلی خود دارای پیشرفت های قابل توجهی نبود، نسخه جدید باید خود را از آثار قبلی این سری متمایز کند.

State of Decay 3 تاریخ انتشار خاصی ندارد. اما ما این را برای سری Xbox می دانیم مت بوتی، رئیس استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس، سال گذشته مطمئن بود که گیم‌پلی بیشتری در State of Decay 3 و Perfect Dark تا اواخر سال 2024 نمایش داده خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.

بخوانید  شایعه انتقام جویان: کریس ایوانز درباره بازگشت به بازی کاپیتان آمریکا بحث می کند

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر