Starfield: Shattered Space شبیه Fallout 4: Far Harbor است

بسته گسترش فضایی شکسته شده برای Starfield در نظر گرفته شده است که هم از نظر دامنه و هم از نظر محتوا باشد Fallout 4: Far Harbor مشابه باشد

طی چند ماه گذشته، Starfield به‌روزرسانی‌های رایگان عمده‌ای را دریافت کرده است. و در حالی که مشخصاً به‌روزرسانی‌های بیشتری در راه است، بازی همچنین قرار است اولین بسته الحاقی پولی خود، Shattered Space را در اواخر سال 2024 دریافت کند. تریلر جدیدی که در رویداد Xbox در اوایل این ماه نشان داده شد، اولین نگاه ما به بسته را به ما نشان داد. گسترش. این تریلر به بازیکنان این بسته الحاقی را به شهر Dazra نشان داد در سیاره مرموز که خانه مخفی قبیله است وارون این است که آنها سفر خواهند کرد.

تاد هاواردکارگردان بازی در مصاحبه اخیر خود با MrMattyPlays جزئیات بیشتری در مورد این بسته الحاقی ارائه کرد. در این مصاحبه، او فاش کرد که اکثر بسته‌های گسترش Shattered Space در یک سیاره کاملاً جدید که کاملاً توسط خود سازندگان ایجاد شده است، انجام می‌شود. این طراحی دست ساز به این معنی است که بازیکنان می توانند همان سطح کیفیتی را داشته باشند که استودیو Bethesda در بازی های نقش آفرینی به آن شهرت دارد.

این در تضاد با بازی اصلی استارفیلد است، جایی که بیشتر سیارات توسط کامپیوتر تولید شده بودند. هاوارد در این مصاحبه گفت: “بخش عمده این بسته توسعه زمانی اتفاق می افتد که به شهر و سیاره برسید.” این به ما امکان می‌دهد منظره‌ای را به همان شیوه‌ای که به طور سنتی طراحی می‌کردیم، از جمله شهر و مأموریت‌ها ایجاد کنیم.»

بخوانید  الیزابت ماس ​​سر صحنه یک برنامه جدید کمرش را شکست و روز بعد کار کرد

تاد هاوارد استودیو بتسدا / تاد هاوارد از بتسدا

کارگردان در ادامه گفت که بسته الحاقی Shattered Space از نظر وسعت و محتوا مشابه بسته الحاقی Far Harbor در Fallout 4 خواهد بود. او افزود که چنین الحاقی به Bethesda این امکان را می دهد که هر سال بسته های الحاقی جدید مبتنی بر داستان را برای Starfield منتشر کند. وی در ادامه توضیح داد:

از نظر محتوا، ما به دنبال انجام کاری شبیه به کاری هستیم که با Far Harbor در Fallout 4 انجام دادیم. این مقدار محتوا با چرخه توسعه ما برای ایجاد بسته های توسعه داستان سالانه همزمان است، و ما از این بابت بسیار هیجان زده هستیم. این به ما این امکان را می‌دهد که بخش‌هایی از بازی را به همان روشی بسازیم که در بازی‌های قبلی خود انجام دادیم و به بازیکنان تجربه متفاوتی می‌دهیم، اما با ذات Starfield در این بسته الحاقی، می‌توانید دنیای بیگانه جدیدی را کشف کنید.

بسته توسعه Far Harbor او بازی می کند Fallout 4 قطعا یک بسته الحاقی عظیم بود که بین 10 تا 20 ساعت طول کشید. این نشان می دهد که Bethesda قصد دارد هر سال مقدار قابل توجهی محتوای جدید به Starfield اضافه کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آنها تا چه زمانی قصد دارند به انتشار این بسته های الحاقی ادامه دهند، به خصوص با توجه به اینکه توسعه The Elder Scrolls 6 نیز در حال پیشرفت است.

سفر فضایی در بازی Starfield

Starfield در حال حاضر برای سری Xbox در دسترس است طبق شایعات، بسته الحاقی Shattered Space قرار است در سپتامبر سال جاری عرضه شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر