Starfield میزبان بسته الحاقی داستان دیگری خواهد بود

در مصاحبه اخیر، تاد هاوارد، کارگردان بازی Starfield اعلام کرد که کار بر روی دومین بسته الحاقی پولی بازی از قبل آغاز شده است.

پس از یک دوره طولانی به‌روزرسانی‌های پراکنده، Bethesda اخیراً سرعت انتشار به‌روزرسانی‌ها را برای Starfield افزایش داده است. می و ژوئن شاهد انتشار دو بروزرسانی اصلی متوالی برای این RPG فضایی بودیم. این روند با محتوای جدید و به‌روزرسانی‌های بیشتر از جمله بسته توسعه پولی Shattered Space ادامه خواهد داشت. اما آیا می‌توان انتظار داشت Bethesda این سرعت بالای توسعه و انتشار به‌روزرسانی‌ها را در آینده حفظ کند؟

تاد هاوارد، کارگردان بازی استارفیلد در آخرین مصاحبه خود با کانال یوتیوب MrMattyPlays اعلام کرد که این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی به روز رسانی برای سال دوم Starfield است، اما همچنین گفت که تعداد و زمان آن به روز رسانی ها ممکن است در طول سال دوم متفاوت باشد.

او در این مصاحبه گفت: “تعداد و زمان این به روز رسانی ها بسته به نوع به روز رسانی و وضعیت توسعه ما در آن زمان متفاوت خواهد بود.” دوره‌های بین به‌روزرسانی‌های بزرگ‌تر.»

تاد هاوارد، کارگردان بازی Bethesda's Starfield

تاد هوارد ادامه داد: «اگرچه آخرین به‌روزرسانی‌های بازی در ماه‌های می و ژوئن منتشر شد، اما احتمالاً فاصله زمانی بیشتری تا آپدیت بعدی وجود خواهد داشت، اما استودیو در حال حاضر در حال برنامه‌ریزی است برای انتشار محتوای مهم در دومین سال آپدیت رایگان بازی.

تاد هاوارد افزود: “احتمالاً زمان بیشتری تا به روز رسانی بعدی باقی خواهد ماند و این روند در سال آینده ادامه خواهد داشت زیرا ما بر روی محتوای مهم برای دومین سال به روز رسانی رایگان تمرکز می کنیم. ما در تلاش هستیم تا نرم افزار را به خوبی به مخاطبان خود ارائه دهیم.”

بخوانید  نبرد هیجان‌انگیز سونیک در ویدیو انیمیشن Sonic Prime

علاوه بر به‌روزرسانی‌های رایگان، Bethesda همچنین برنامه‌هایی برای انتشار بسته‌های پولی اضافی برای Starfield دارد. تاد هاوارد اعلام کرد که Bethesda قصد دارد بسته های الحاقی داستانی سالانه را برای این بازی منتشر کند. مشخص نیست این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، اما این شرکت قصد دارد حداقل یک بسته الحاقی برای داستان دوم در سال آینده منتشر کند.

Starfield: Shattered Space Expansion Pack

وی ادامه داد: بله تقریباً به این صورت (سالانه) برنامه ریزی کردیم. در مورد اینکه این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، امیدواریم برای مدت بسیار طولانی ادامه داشته باشد. اما در حال حاضر قصد داریم بسته الحاقی بعدی را پس از Shattered Space منتشر کنیم، بنابراین قطعا بسته الحاقی دیگری در راه است.

Starfield برای سری Xbox

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر