Star Wars Jedi: Survivor with Punishment را ببینید!

بازی جنگ ستارگان جدید چقدر می تواند روی سختی Jedi Grand Master سخت باشد؟ یا از پسش بر می آیم یا با مجازات سختی مواجه می شوم. این شما هستید و این تجربه دیوانه‌وار ما در Star Wars Jedi: Survivor است.

چرا حبس ابد و اعدام؟ زیرا در این ویدیو بازی را در سطح سختی Jedi Grand Master تجربه می کنیم. تا اینجا همه چیز عادی است، اما یک پیچ در داستان وجود دارد. چون هر بار که در بازی کشته می شوم، مجازات خاصی (Fiery Sibyl) در انتظارم است. این مشکل در کنار سخت بودن محصول که صحنه های آن به صورت آثاری شبیه به روح طراحی شده است، ویدیوی مورد بحث را پرتنش و جالب کرده است. پس بدون هیچ مقدمه ای، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم:

برای حمایت از یک گیمر، لطفا ویدیو را در یوتیوب تماشا کنید

ساخته مدت ها مورد انتظار Respawn Studio یک دنباله بسیار رام، خوش ساخت و با کیفیت است. دقیقا همان چیزی است که ما از یک محصول AAA انتظار داریم. اثری که به نظر می رسد از دوران طلایی محصولات فیلمنامه ای نسل هفتم تا به امروز سفر کرده است. چون ما واقعا هیجان زده بودیم که مانند شما Star Wars Jedi: Survivor را تجربه کنیم. در این برنامه ویدیویی به سراغ این بازی می رویم تا آن را در بالاترین درجه سختی تجربه کنیم.

بخوانید  بسته نرم افزاری Humble's Metroidvania عالی است - 7 بازی را با قیمت 15 دلار دریافت کنید