Star Wars Jedi: Survivor – How to Fast Travel


جنگ ستارگان جدی: بازمانده سیارات و مکان های زیادی دارد که به عنوان بخشی از سفر خود از آنها بازدید خواهید کرد. به طور طبیعی، شما می خواهید کاوش را بسیار قابل کنترل تر کنید. در اینجا راهنمای ما برای کمک به شما در سفر سریع در Star Wars Jedi: Survivor آمده است.

نحوه سفر سریع در Star Wars Jedi: Survivor

با تعامل با هر نقطه مراقبه می توانید به ویژگی سفر سریع Star Wars Jedi: Survivor دسترسی پیدا کنید. آنها را به عنوان آتش سوزی در بازی های Souls مانند در نظر بگیرید. گزینه های زیر را خواهید دید:

  • مواضع – موضع شمشیر نوری خود را تغییر دهید.
  • استراحت – HP، قدرت و قدرت شما را بازسازی می کند هزینه محرکاما باعث رشد مجدد دشمنان می شود.
  • امتیازات – نشان‌ها/علامت‌های Perks خود را اختصاص دهید.
  • آموزش – برخی از مهارت های رزمی را بیاموزید.
  • مهارت ها – امتیازات مهارت را اختصاص دهید (شما می توانید در مورد این مکانیک بیشتر بخوانید بهترین راهنمای مهارت ها).
  • سفر سریع – این همان چیزی است که باید انتخاب کنید.
مکان های سفر سریع در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود.
مکان های سفر سریع در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود.

با کلیک بر روی گزینه سفر سریع نقشه سیاره ای را که در آن هستید به شما نشان می دهد. شما متوجه آیکون ها/نشانگرها خواهید شد، مانند موارد مربوط به NPCها و شایعات/جستجوهای جانبی. همچنین، پانلی را در سمت چپ خواهید دید که تمام نقاط مراقبه را نشان می دهد

شما کشف کرده اید و با چه کسانی تعامل داشته اید. دکمه انتخاب را نگه دارید و به این قسمت منتقل خواهید شد.

بخوانید  نبرد تام کروز در قطار در تصویر جدید ماموریت غیرممکن 7

سیستم سفر سریع Star Wars Jedi Survivor به این صورت است. با این حال، برخی از هشدارها نیز وجود دارد:

  • چند مورد وجود دارد که معمولاً به دلیل سناریو، نمی‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. به این ترتیب، شما باید این ماموریت اصلی خاص را پیش ببرید یا تکمیل کنید.
  • Piloon’s Saloon به عنوان مرکز اصلی شما در Koboh عمل می کند. اینجاست که چندین مورد را پیدا خواهید کرد NPC های فروشنده منابع. با به دست آوردن کلکسیون های بیشتر، اغلب به اینجا برمی گردید.
  • کشتی کال، آخوندک، یک نقطه مراقبه دارد، اما سفر سریع را نمی توان انتخاب کرد (شما فقط می توانید به سرعت به آنجا سفر کنید). این به این دلیل است که آخوندک روش ناوبری خاص خود را دارد که به نقشه Holotable یا کهکشانی معروف است. به آن به عنوان راهی برای سفر سریع به سیارات دیگری که در کهکشان بازدید کرده اید فکر کنید، از جمله کوروسکانت.

Star Wars Jedi: Survivor یک بازی بزرگ جهان باز است که جنبه ها و رازهای زیادی برای کشف دارد. شما می توانید در ما بیشتر بدانید مرکز راهنما.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.