Star Wars Jedi: Survivor رتبه سنی دریافت کرده است

بازی Star Wars Jedi: Survivor که تقریبا دو ماه دیگر عرضه می شود، توسط ESRB رتبه بندی شده است.

با انتشار Star Wars Jedi: Survivor در کمتر از دو ماه دیگر، Electronic Arts و Respawn Studios در حال انجام کارهای پایانی بر روی بازی و تکمیل فرآیند توسعه در پشت صحنه هستند. در حال حاضر نزدیک به انتشار، این اثر به یکی از نقاط عطف پیش از انتشار رسیده است.

سازماندهی سیستم رتبه بندی بازی های ویدیویی (ٍESRB) رده سنی این بازی ویدیویی جنگ ستارگان را مشخص کرده است. همانطور که انتظار می رفت، بازی مانند نسخه قبلی خود دارای رتبه T برای نوجوانان است و توضیحات نوشته شده به عناصری اشاره دارد که برای بازیکنان Fallen Order آشنا خواهند بود. برخی از این عناصر عبارتند از کاوش در سیارات بیگانه در حالی که از قدرت جدای خود برای عبور از محیط ها و مبارزه با دشمنان با سلاح های تیغه ای استفاده می کنید.

بازی Star Wars Jedi: Survivor در 26 اسفند (17 مارس) برای رایانه های شخصی. پلی استیشن 5 و Xbox سری X | سری ایکس باکس اس منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که تا زمانی که بازی ها به تاریخ انتشار نزدیک نشوند، تابلوهای امتیازات رتبه بندی سنی خود را اعلام نمی کنند. خوشبختانه، این بدان معناست که Star Wars Jedi: Survivor هنوز به تاریخ انتشار اعلام شده خود می رسد. علاوه بر این، سیستم مورد نیاز نسخه رایانه شخصی Star Wars Jedi: Survivor مشخص شده است.