Star Wars Jedi: Survivor به شما امکان می دهد نبرد شمشیرهای نوری را با اکشن انفجاری ترکیب کنید

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

ثبت نام کنید یا وارد شوید

در حال پخش: تریلر گیم پلی Star Wars: Jedi Survivor | قیمت های بازی 2022

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

Star Wars Jedi: Survivor شاهد حضور Cal Kestis در امپراتوری کهکشانی با چندین مهارت جدید و همچنین یک گزینه دوربرد کمتر متمدن خواهد بود. Lightsaber هنوز سلاح اصلی Kestis برای مقابله با Stormtroopers و Bounty Hunters است و اکنون دارای یک ارتقاء متقابل مشابه طراحی Kylo Ren است. Kestis همچنین می‌تواند این بار به حالت انفجاری روی بیاورد که حملات دامنه‌دار را تشویق می‌کند.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

در مجموعه گسترده‌تر جنگ ستارگان، Jedi از انفجارها اجتناب می‌کند، و به ندرت می‌توان آنها را در استفاده از این سلاح‌ها مشاهده کرد، به جز چند بازمانده دیگر از سفارش 66 مانند Kanan Jarrus از شورشیان جنگ ستارگان. حتی به ندرت دیده می شود که جدی استفاده کند هر دو یک شمشیر نوری و یک بلستر به طور همزمان، اما چند استثنا برای این قانون در طول سال ها وجود داشته است.

اندازه:

اگر آن را از دست دادید، توسعه دهنده Respawn این هفته یک قطعه 9 دقیقه ای از گیم پلی Jedi Survivor را منتشر کرد. سایر بهبودهای کیفیت زندگی که برای Jedi Survivor ارائه می شود شامل سفرهای سریع و موجودات قابل سوار شدن است، اما بازی با شش هفته تاخیر به نمایش درآمد.

بخوانید  ۸ نکته از فیلم اوپنهایمر که نمی‌دانستید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

گفتگو با مجله Play (از طریق رادار گیمزکارگردان، استیگ آسموسن توضیح داد که تیغه متقاطع در صورت تجهیز “رویکردی سنگین اما سنجیده و متمرکز” را ارائه می دهد و “زمانی که واقعاً نیاز دارید یک رویکرد سنجیده و سخت” را برای مبارزه به کار ببرید مفید است.

برای موضع انفجار، آسموسن گفت که در کنار حملات منظم شمشیرهای نوری “برای تشویق حملات از راه دور” وجود دارد. گنجاندن بلستر در Jedi Survivor به ویژه قابل توجه است، زیرا Fallen Order تنها بر روی شمشیرهای نوری و مبارزه با نیرو متمرکز شده است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر