Star Wars Jedi: Survivor به شما امکان می دهد نبرد شمشیرهای نوری را با اکشن انفجاری ترکیب کنید

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

گفتگو با مجله Play (از طریق رادار گیمزکارگردان، استیگ آسموسن توضیح داد که تیغه متقاطع در صورت تجهیز “رویکردی سنگین اما سنجیده و متمرکز” را ارائه می دهد و “زمانی که واقعاً نیاز دارید یک رویکرد سنجیده و سخت” را برای مبارزه به کار ببرید مفید است.

ثبت نام کنید یا وارد شوید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

اندازه:

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

بخوانید  به‌روزرسانی No Man's Sky Fractal Ship جدید، Darth Vader Visor و PSVR 2 را اضافه می‌کند.

در مجموعه گسترده‌تر جنگ ستارگان، Jedi از انفجارها اجتناب می‌کند، و به ندرت می‌توان آنها را در استفاده از این سلاح‌ها مشاهده کرد، به جز چند بازمانده دیگر از سفارش 66 مانند Kanan Jarrus از شورشیان جنگ ستارگان. حتی به ندرت دیده می شود که جدی استفاده کند هر دو یک شمشیر نوری و یک بلستر به طور همزمان، اما چند استثنا برای این قانون در طول سال ها وجود داشته است.

برای موضع انفجار، آسموسن گفت که در کنار حملات منظم شمشیرهای نوری “برای تشویق حملات از راه دور” وجود دارد. گنجاندن بلستر در Jedi Survivor به ویژه قابل توجه است، زیرا Fallen Order تنها بر روی شمشیرهای نوری و مبارزه با نیرو متمرکز شده است.

اگر آن را از دست دادید، توسعه دهنده Respawn این هفته یک قطعه 9 دقیقه ای از گیم پلی Jedi Survivor را منتشر کرد. سایر بهبودهای کیفیت زندگی که برای Jedi Survivor ارائه می شود شامل سفرهای سریع و موجودات قابل سوار شدن است، اما بازی با شش هفته تاخیر به نمایش درآمد.

بخوانید  ماموریت وحشی: غیرممکن - فیلم Dead Reckoning CinemaCon تعقیب و گریز ماشینی به طرز شگفت انگیزی خنده دار را نشان می دهد

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.