Star Wars Jedi: Survivor – بهترین راهنمای امتیازات


جنگ ستارگان جدی: بازمانده 25 موهبت برای کشف دارد، و می توان آنها را با تعامل با یک نقطه مراقبه مجهز کرد. به طور طبیعی، تنها با تعداد محدودی اسلات پرک، باید مطمئن شوید که از گزینه های ایده آل استفاده می کنید. در اینجا راهنمای ما برای کمک به شما در مورد بهترین امتیازات Star Wars Jedi: Survivor است.

بهترین جدای جنگ ستارگان: بازمانده پرکس

امتیازات بازی Star Wars Jedi Survivor مانند مهارت‌های غیرفعال هستند. شما می توانید آنها را با تعامل با کریستال های آبی به دست آورید. با این وجود، شایان ذکر است که برخی از آنها حداکثر HP، استحکام و XP شما را افزایش می‌دهند، در حالی که برخی دیگر امتیازات جدیدی می‌دهند. برای افزایش آمار، می توانید به ما مراجعه کنید راهنمای مکان های کریستال اسانس.

پس از به دست آوردن، می توانید آنها را برای به دست آوردن مزیت مجهز کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که هر امتیاز هزینه مربوط به اسلات ها را دارد. به‌طور پیش‌فرض، سه جایگاه امتیاز وجود دارد. شما می توانید با معامله Datadiscs با Zee the droid در Pyloon Saloon یک درآمد اضافی کسب کنید. در مورد اسلات های اضافی دیگر، باید با کاوش در دنیای بازی آنها را کشف کنید.به این ترتیب، ما به چند گزینه انتخابی نگاه می کنیم تا کل تلاش را قابل کنترل تر کنیم.

تاب آوری – هنگام کاوش در اولین معبد جدای جمهوری عالی خود، امتیاز Resilience برای بیشتر کمپین مفید باقی می ماند. این فقط یک اسلات هزینه دارد و شمارنده بلوک شما را افزایش می دهد و به شما این امکان را می دهد که ضربه های غوغا و پرتابه های دور بیشتری را کاهش دهید و منحرف کنید. اگر دوست دارید از حالت Dual-Wield استفاده کنید، عالی است، زیرا استقامت بلوک کمتری دارد.

بخوانید  موشکافی تریلر جدید بازی God of War Ragnarok

– شتر دو اسلات هزینه دارد. این در غار Sodden، یک سیستم غار کوچک در نزدیکی Rambler’s Reach در Koboh یافت می شود. شما می توانید پس از شکست دادن Rancor، یکی از جانوران افسانه ای ترسناک بازی، با کریستال تعامل داشته باشید.شتر توانایی شما در شکستن گارد دشمنان را با حملات خود افزایش می دهد. بنابراین ضربات پی در پی باعث می شود که آنها بیشتر تکان بخورند.

شما می توانید امتیاز شگفت انگیز Shatter را دریافت کنید، اما ابتدا باید از Rancor عبور کنید.
شما می توانید امتیاز شگفت انگیز Shatter را دریافت کنید، اما ابتدا باید از Rancor عبور کنید.

– امتیاز Wisdom ممکن است سه اسلات قیمت داشته باشد، اما یکی از بهترین امتیازات در Star Wars Jedi: Survivor است. در واقع، سود XP شما از کشتن را افزایش می دهد. به این ترتیب، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به شکست دادن دشمنان بدبخت و کسب XP بیشتر برای دریافت امتیاز مهارت ادامه دهید.

– قمار در چهار اسلات گرانتر است. با این حال، در مقایسه با Wisdom، افزایش XP بیشتری ارائه می دهد. نکته منفی این است که دیگر نمی‌توانید از عمل بازیابی در مرگ (یعنی بازیابی XP از دست رفته) استفاده کنید.

این برای اجراهای کشاورزی XP ایده‌آل است که در آن شما به سادگی همان گروه‌های دشمنان را از بین می‌برید و آنها را از طریق دایره‌های مدیتیشن بازپخش می‌کنید. این چیزی نیست که هنگام رویارویی با نخبگان یا روسا آن را تجهیز کنید. در هر صورت، می توانید پس از شکست دادن سوتابان آلفا، آن را بردارید هیولای افسانه ای/دشمن افسانه ای در بازی.

جدا از موارد فوق، توجه داشته باشید که با باز کردن حالت New Game Plus، سه مزیت اضافی نیز دریافت خواهید کرد. اینها از شکاف امتیاز استفاده نمی کنند، بنابراین می توانید آنها را با انتخاب های معمول خود ترکیب کنید. شما می توانید در ما بیشتر بدانید راهنمای جدید Game Plus.

بخوانید  درخواست بازپرداخت The Outer Worlds: Spacer's Choice از سوی کاربران PS5 که به مشکلات فنی اعتراض دارند

Star Wars Jedi Survivor یک بازی بزرگ جهان باز است که جنبه ها و رازهای زیادی برای کشف دارد. شما می توانید در ما بیشتر بدانید مرکز راهنما.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.