Star Wars: Battlefront Classic Collection به آرامی پیش نمی رود

Star Wars Battlefront: Classic Collection اکنون برای خرید در دسترس است، اما مجموعه Aspyr از دو بازی چندنفره از مدت‌ها قبل (مدت‌ها!) به دلیل راه‌اندازی با مشکلات و باگ‌های چند نفره مورد انتقاد قرار گرفت. در استیم، بررسی‌های مختلف کاربران ادعا می‌کنند که بازی در حالت فعلی تقریبا غیرقابل بازی است.

کاربران ادعا می کنند که این بازی در ابتدا تنها با سه سرور 64 نفره برای هزاران نفری که بازی را روی رایانه شخصی و کنسول خریداری کرده بودند، راه اندازی شد. Aspyr ظرفیت سرور را افزایش داد، اما این فقط سایر مشکلات چشمگیر در مجموعه Battlefront را برجسته کرد.

در حال پخش: Star Wars: Battlefront Classic Collection – تریلر رسمی بازی

کاماجی در بررسی کاربران استیم نوشت: “من فقط در یک مسابقه Heroes vs Villains شرکت کردم و طرف Heroes کاملا شکسته شد.” “هیچ کس نمی توانست به تیم قهرمان بپیوندد، بنابراین هیچ کس برای مبارزه با آن وجود نداشت. من فکر کردم که شاید این فقط یک مشکل Battlefront 2 باشد، بنابراین من روی آن پریدم تا به صورت چند نفره Battlefront 1 بازی کنم. هیچ سروری برای Battlefront F1 موجود نیست. عجب “

Steam صدها نظر کاربر با شکایات مشابه دارد، و در زمان نگارش، Star Wars Battlefront: Classic Collection از 1817 نمایش رتبه “بیشتر منفی” دارد. از این تعداد، تنها 20 درصد نظرات مثبت هستند.

در سطح فنی نیز بازی به دلیل کنترل ضعیفش مورد انتقاد قرار گرفت. Slyder768 در Reddit گفت: «کنترل‌های هدف باعث می‌شود که آن را در چند نفره غیرقابل بازی کنیم. “فقدان کامل دستیار هدف – که در تک نفره وجود دارد – آن را وحشتناک می کند. این برای کنترلرهای اصلی دوران ایکس باکس طراحی شده بود، اما قیمت آن بالا است و هیچ چیزی در این زمینه ضربه ای وارد نشد.”

GameSpot برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت راه اندازی بازی با Aspyr تماس گرفته است.

توسعه دهنده Aspyr همچنین در حال کار بر روی بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic بوده است، اگرچه گزارش شده است که این بازی دیگر در حال توسعه فعال نیست یا به دلیل اخراج دو توسعه دهنده اصلی در استودیو، به طور نامحدود به تعویق افتاده است. پس از فروش Saber Interactive در این هفته، Aspyr یکی از معدود استودیوهای سابق Saber است که پس از نهایی شدن قرارداد، در گروه Embracer باقی خواهد ماند.

بخوانید  رویداد جدید نینتندو دایرکت به تعویق افتاد