Star Ocean: The Second Story R به بهترین قیمت تاکنون در آمازون کاهش یافت

طرفداران RPG که هنوز Star Ocean: The Second Story R را خریداری نکرده اند، خوش شانس هستند. تجسم مجدد باشکوه بازی نقش آفرینی کلاسیک 1998 با قیمتی باورنکردنی به فروش می رسد. بازسازی به ورودی محبوب در این سری یک پیچ و تاب مدرن می دهد. این یک ماجراجویی است که به طرز ماهرانه ای شکاف بین گذشته و آینده را پر می کند. Second Story R از زمان عرضه خود در تعطیلات گذشته تنها چند تخفیف داشته است و قیمت فعلی 35 دلار با پایین ترین قیمت تاریخ مطابقت دارد – که دفعه قبل با این قیمت به سرعت فروخته شد. این پیشنهاد برای نسخه های نینتندو سوییچ، PS5 و PS4 بازی در آمازون و گیم استاپ در دسترس است.

شبیه به بازی Octopath Traveler، Star Ocean: The Second Story R به طور کامل بازسازی شده است تا هم به منبع اصلی وفادار باشد و هم عناصر مدرن را در طراحی خود گنجانده باشد. این بازی از شخصیت‌های هنری پیکسلی دوبعدی استفاده می‌کند و آنها را در محیط‌های سه‌بعدی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل قرار می‌دهد و نتیجه نهایی شبیه به یک بازی 4K پلی‌استیشن وان است. این یک اثر جذاب است که من نباید خوب کار می کند اما باید در عمل دیده شود.

این بازی همچنین دارای صداپیشگی انگلیسی و ژاپنی، موسیقی متن تازه تنظیم شده و قابلیت پخش مجدد بالایی است. همراه با چندین ترفند و تغییرات کیفیت زندگی، تعادل ایده آلی بین وفادار ماندن به بازی اصلی و ارائه یک به روز رسانی خوش آمد به آن برای زمان امروز برقرار می کند.

بخوانید  Animal Well GameSpot Review – GameSpot

“Star Ocean: The Second Story R یک بازسازی است که نه تنها می تواند حس یکپارچهسازی با نسخه های قدیمی PS1 و PSP خود را حفظ کند، بلکه با مکانیک های رزمی جدید و همچنین به روز رسانی های صوتی و تصویری، احساس تازه ای به آن می بخشد.” نقطه عطف بزرگی که در نهایت محبوبیت فرنچایز Star Ocean را منفجر کرد، اما این یک نقش‌آفرینی ژاپنی فوق‌العاده با شرایط خاص خود است.

Star Ocean: The Second Story R تنها بازی Square Enix نیست که با بهترین قیمت به فروش می رسد. چهار پیشنهاد عالی Square Enix را در زیر بررسی کنید.

  • Final Fantasy 7 Rebirth – 55 دلار (70 دلار)
  • فاینال فانتزی 16 – 35 دلار (50 دلار)
  • Dragon Quest Monsters: The Black Prince — 40 دلار (60 دلار)
  • Star Ocean: The Second Story R — 35 دلار (50 دلار)

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر