Square Enix در سال 2023 به خبرهای مهمی برای طرفداران فاینال فانتزی اشاره می کند

واضح است که اسکوئر انیکس و سری فاینال فانتزی سال بسیار خوبی را سپری می کنند. Final Fantasy XVI قرار است در 22 ژوئن 2023 (1 ژوئیه 1402) منتشر شود و احتمال دارد که Final Fantasy VII Rebirth نیز در این سال منتشر شود. با این حال، دستیابی به این هدف قبل از پایان سال جاری تا حدودی تعجب آور خواهد بود. در عین حال، نباید فراموش کنیم که بازی آنلاین چندنفره عظیم Final Fantasy XIV دهمین سالگرد عرضه خود را در سال 2023 جشن خواهد گرفت. اکنون علاوه بر همه اینها، یک اطلاعیه بزرگ نیز در راه است که هنوز مشخص نیست.

یوشینوری کیتاسهتوسعه‌دهنده کهنه‌کار بازی‌های فاینال فانتزی به اعلامیه بزرگی برای این سری در سال 2023 اشاره کرده است که با Final Fantasy VII ارتباطی ندارد. توسعه دهنده در حال حاضر به عنوان تهیه کننده در Final Fantasy VII Rebirth کار می کند که طرفداران را برای اعلام جدید هیجان زده کرده است. کیتاسه گفت: «مطمئن باشید که ما سخت کار خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که سال 2023 به هیجان‌انگیزترین سال برای سریال تبدیل شود.

Yoshinori Kitase، سازنده بازی Final Fantasy کهنه کار اعلام کرده است که طرفداران باید منتظر اعلامیه بزرگی از این سری در سال 2023 باشند که هیچ ربطی به Final Fantasy 7 ندارد.

همچنین شایعاتی مبنی بر بازسازی یا ریمستر Final Fantasy IX و Final Fantasy Tactics در دست ساخت وجود دارد که هنوز تایید یا تکذیب نشده است. هر کدام از این آثار طرفداران خاص خود را دارند. شاید به خاطر داشته باشید که در سال 2021 اطلاعات زیادی از پایگاه داده سرویس GeForce Now انویدیا به بیرون درز کرد و نام این دو پروژه در لیست بازی های آن قابل مشاهده است. با توجه به اینکه بازی های زیادی در این لیست قبلا منتشر شده اند، توسعه این دو پروژه تعجب آور نیست.

بخوانید  تاریخ انتشار Ghost of Tsushima PC لو رفت