Square Enix از Symbiogenesis به عنوان یک پروژه مرتبط با NFT رونمایی کرد


اسکوئر انیکس رسما اعلام کرد که Symbiogenesis نوعی پروژه NFT است و هیچ ارتباطی با سری بازی های ترسناک Parasite Eve ندارد.

شایعات در مورد احیای بازی Parasite Eve پس از ثبت علامت تجاری Symbiogenesis توسط Square Enix داغ شد، اما اکنون در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که این شرکت همه شایعات را رد کرده است. Square Enix اعلام کرده است که Symbiogenesis یکی از پروژه های جدید NFT محور آن است.

حساب رسمی توییتر Symbiogenesis این پروژه را «پروژه مجموعه هنری NFT» نامید. این توییت همچنین شامل یک تریلر کوتاه است که نشان دهنده انتشار این پروژه در بهار 2023 است. جزئیات بیشتری از این پروژه در دسترس نیست و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در این زمینه باشیم.

اولین نسخه از سری بازی Parasite Eve بر اساس رمانی ژاپنی به همین نام در سال 1998 منتشر شد. بعداً دنباله ای برای این بازی در سال 2000 (در سال 1999 در ژاپن) منتشر شد. پس از آن، این سری تا مدت ها سکوت اختیار کرد تا اینکه در سال 2011 (در سال 2010 در ژاپن) سومین نسخه اصلی با عنوان The 3rd Birthday برای کنسول قابل حمل PSP منتشر شد.

از آنجایی که اسکوئر انیکس دیگر مجاز به استفاده از نام Parasite Eve نیست، بسیاری فکر می کنند که می خواهند این سریال ترسناک را احیا کنند و با ثبت یک علامت تجاری جدید، آن را به روزهای اوج خود بازگردانند. همانطور که در فرهنگ لغت ویکی‌واژه آمده است، همزیستی یا همزیستی به معنای «آمیختگی دو موجود مجزا برای تشکیل یک ارگانیسم جدید» است که موضوع اصلی بازی‌های حوا انگل است.

دانلود فیلم آپارات