Splatoon 3 به بهترین قیمت برای سایبر دوشنبه کاهش یافت

Nintendo Switch یک سال بزرگ دیگر برای بازی‌های انحصاری داشت و هیچ‌کدام برای بازی‌های چندنفره بزرگ‌تر از Splatoon 3 نبودند. تیراندازی سوم شخص جذاب و بسیار جذاب در سپتامبر منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. اگر هنوز آن را نخریده‌اید یا می‌خواهید آن را برای کسی که در لیست خریدتان است بخرید، اکنون فرصت دارید. Splatoon 3 در آمازون به تنها 45 دلار کاهش یافته است برای دوشنبه سایبری لازم به ذکر است که آمازون قبلاً یک بار این پیشنهاد را فروخته است، بنابراین می توانید عجله کنید.

ما در بررسی Splatoon 3 خود امتیاز 7/10 را به تیرانداز چند نفره محبوب دادیم. “به طور کلی، Splatoon 3 یک کمپین داستانی بسیار مبتکرانه همراه با تعداد زیادی حالت و گزینه های چند نفره دارد که آن را به قوی ترین بازی Splatoon تا به امروز تبدیل می کند.”

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Splatoon 3 به هجوم جوهری دو قسمت اول ادامه می دهد. شما در سرتاسر Splatlands سرمایه گذاری خواهید کرد و در کمپین تک نفره با انواع مختلف دشمنان جدید مبارزه خواهید کرد، یا می توانید در مسابقات چند نفره پر هرج و مرج شیرجه بزنید که می بینید جوهر حریفان را می گیرید. حالت Co-op Salmon Run نیز گنجانده شده است، بنابراین تنوع زیادی در Splatoon 3 وجود دارد.

برای استفاده حداکثری از Splatoon 3، به اشتراک Switch Online نیاز دارید. این به شما امکان می دهد به حالت های چند نفره مختلف آن دسترسی داشته باشید. بهترین شرط شما این است که یکی را بگیرید عضویت در تمام طول سال برای 20 دلار، که بیشترین هزینه را برای دلار شما ارائه می دهد.