Spider-Man Whopper به برگر کینگ می آید تا در سراسر Spider-Verse جشن بگیرد

کریستوفر میلر یکی از نویسندگان این فیلم گفت: «شما نمی توانید فیلمی بر اساس منحصر به فرد بودن و پیشگام بودن بسازید و سپس همان کار را دوباره تکرار کنید. باشگاه سمعی و بصری. “بنابراین، می دانید، مجبور شدیم تلاش کنیم تا نوآوری کنیم. و این بسیار بزرگتر بود، این بزرگترین تیم در یک فیلم انیمیشن است.”

Across the Spider-Verse دنباله Into the Spider-Verse 2018 است که برنده بهترین انیمیشن بلند اسکار شد. عاقبت قرار بود خیلی زودتر از راه برسد اما به دلیل همه گیر شدن تا حدودی به تعویق افتاد. سومین فیلم به نام Beyond the Spider-Verse در سال 2024 اکران خواهد شد.

برگر کینگ قراردادی با Sony Pictures برای ساخت همبرگر Spider-Man برای تبلیغ نسخه آینده Spider-Man: Across the Spider-Verse اعلام کرده است.

از طریق Spider-Verse در تاریخ 2 ژوئن در سینماها نمایش داده می شود و Spider-Burger تا 21 ژوئن در مکان های BK در دسترس خواهد بود. این زنجیره همچنین تابستان امسال یک بستنی Spider-Verse عرضه می‌کند که شامل بستنی‌های نرم با آب نبات شکلاتی سیاه و قرمز روی آن است.

در Across the Spider-Verse صداهای Shameik Moore، Hailee Steinfeld، Jake Johnson، Issa Rae، Daniel Kaluuya، Karan Soni، Jason Schwartzman، Brian Tyree Henry، Luna Lauren Velez، Greta Lee، Rachel Dratch، Jorma Whigone، Shea. و اسکار آیزاک

فیل لرد یکی از نویسندگان این فیلم افزود: “رکورد اولیه حدود پانصد خدمه بود. اولین عنکبوت با هشتصد نفر شکست. این فیلم هزار نفر روی آن کار می کنند.”

Spider-Man Whopper جدید از 15 می به فروشگاه های BK می آید. تم مرد عنکبوتی به شکل یک نان قرمز با دانه‌های کنجد مشکی است که طراحی خود مرد عنکبوتی را تکرار می‌کند. او همچنین پنیر سوئیسی و چیزهای دیگری مانند گوجه فرنگی، کاهو، سس مایونز، خیارشور، پیاز و سس گوجه فرنگی را آب کرد.

بخوانید  استودیو id Software در حال ساخت بازی بزرگ بعدی خود است
الان گرسنه ام
الان گرسنه ام

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بازی Across the Spider-Verse در شش جهان اتفاق می افتد و شامل 240 شخصیت است. برای مقایسه، فیلم 2018 حدود 40 شخصیت داشت.