Spider-Man: Across the Spider-Verse – جدیدترین تریلر، بازیگران جدید و هر آنچه می دانیم

بنابراین ما هیجان زده هستیم که ببینیم با دنباله چه اتفاقی می افتد، که مرد عنکبوتی 2099، میگل اوهارا، همراه با زن عنکبوتی، اسپایدر-پانک و تعدادی دیگر از افراد مورد علاقه را معرفی می کند.

Spider-Man: Across the Spider-Verse چه زمانی منتشر می شود؟

جزئیات داستان قبل از اکران فیلم در ژوئن روشن است، اما به جای اینکه افراد عنکبوتی مختلف به مایلز بیایند، او به سراغ آنها می‌رود و در چندجهانی کاوش می‌کند تا با دوستان جدید و قدیمی برای دفاع از وجود خود کار کند.

آیا تریلر وجود دارد؟

Spider-Man: Across the Spider-Verse در حال حاضر برای اکران در تاریخ 2 ژوئن 2023 در نظر گرفته شده است.

کارگردان کیست؟

بازیگران جدید به همان اندازه ستاره‌دار هستند. اسکار آیزاک با بازی مرد عنکبوتی 2099/میگل اوهارا، نقش خود را که از تیتراژ پایانی فیلم اول طعنه زده بود، بازی می کند. عیسی رائه نقش اسپایدر-وومن/جسیکا درو و دانیل کالویا در نقش اسپایدر-پانک/هبی براون بازی خواهند کرد. در سمت شرور، عنکبوت ها با آدریان تومز/ کرکس با صداپیشگی جورما تاکون و همچنین The Spot/Jonathan Ohnn با صداپیشگی جیسون شوارتزمن روبرو خواهند شد. ریچل درچ نیز در این فیلم به عنوان مدیر دبیرستان مایلز ظاهر خواهد شد.

ما از داستان چه می دانیم؟

شرحی ارائه نشده است

فیلم 2018 Spider-Man: Into the Spider-Verse نباید وجود داشته باشد. این برخلاف هر چیزی است که از فیلم های ابرقهرمانی و سیستم استودیو عالی پشت آن ها انتظار داریم. زمانی که بقیه زنده هستند متحرک می شود. این مایلز مورالس است، نه پیتر پارکر. او همچنین مرد عنکبوتی ندارد، اما هفت از آنها (از جمله دو هستند پیتر پارکر، اگرچه او در بهترین حالت یک شخصیت ثانویه است). این داستان بر اساس یک داستان کلاسیک مرد عنکبوتی نیست، بلکه یکی از پیچیده ترین و مسخره ترین داستان هاست که در آن مرد عنکبوتی با سایر افراد عنکبوتی از دیگر مارول ارث کار می کند. فیلم عجیبی است. با این حال این یک فیلم واقعاً خوب و عجیب است. این فیلم از عجیب و غریب خود استفاده می‌کند تا داستان رضایت‌بخشی درباره مسئولیت‌پذیری، خانواده و اعتماد به نفس را روایت کند که اگر نگوییم بهتر از هر فیلم مرد عنکبوتی آینده است.

شرحی ارائه نشده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

فیلم Across the Spider-Verse توسط Joaquim Dos Santos (افسانه کورا، Voltron: Legendary Defender)، Kemp Powers (Soul) و Justin K. Thompson (Spider-Man: Into the Spider-Verse) کارگردانی شده است. فیل لرد، که یکی از نویسندگان Into the Spider-Verse بود، به همراه شریک نویسندگی مکرر خود کریستوفر میلر، و همچنین نویسنده شانگ چی، دیوید کالاهام، دوباره این فیلم را می نویسند.

چه کسی از اولین فیلم Spider-Verse برمی گردد؟

شرحی ارائه نشده است

بخوانید  Zelda: Tears Of The Kingdom - راهنمای معبد گا-آهیساس جزیره لایت‌کست

آیا سومین فیلم Spider-Verse ساخته خواهد شد؟

سونی در تاریخ 13 دسامبر تریلر فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse را منتشر کرد که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید. چشمانتان را ببندید و دکمه مکث را برای نمایش های کوتاه آماده کنید و آن را از بازی Bombasti Bag-Head Spider-Man و مرد عنکبوتی از بازی های پلی استیشن Insomniac، به علاوه اولین نگاهی به نبرد احیای الهام گرفته با کرکس از دست خواهید داد.

اکثر بازیگران اصلی اولین فیلم Spider-Verse بازگشته اند: Shameik Moore (مایلز مورالس)، Hailee Steinfeld (Gwen Stacy)، جیک جانسون (Peter B. Parker)، برایان Tyree Henry (Jefferson Davis) و Luna Lauren Velez ( ریو مورالس) همگی برای صداپیشگی شخصیت‌هایشان از فیلم اول بازمی‌گردند. Spider-Man Noir (Nicolas Cage) و Spider-Ham (John Mulaney) به نظر نمی رسد برای فیلم دوم بازگردند – احتمالاً برای باز کردن فضا برای دیگر Spider-Mans که در زیر فهرست شده اند. با این حال، جالب اینجاست که یک نمایش لایو اکشن Spider-Man Noir در دست ساخت است.

چه کسی در دنباله جدید است؟

این نه تنها یک فیلم عالی، بلکه یک موفقیت تجاری نیز هست. برای Sony Pictures بسیار خوب کار کرد، اگرچه این یک تصویر متحرک است که مستقیماً کودکان را هدف قرار نمی دهد. Spider-Verse با بودجه 90 میلیون دلاری 384 میلیون دلار فروش کرد. این فیلم همچنین در میان منتقدان با امتیاز 97% در صدر دیگر فیلم‌های مرد عنکبوتی قرار دارد که بالاتر از سایر فیلم‌های مرد عنکبوتی است. نزدیک‌ترین آنها Spider-Man 2 و Spider-Man: No Way Home هستند که هر کدام 93 درصد تازه هستند.

بخوانید  حداقل نیازمندی‌های PC Open Beta Diablo 4 فاش شد

آره! Spider-Man: Across the Spider-Verse به دنبال آن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse خواهد بود که در حال حاضر برای اکران در 29 مارس 2024 برنامه ریزی شده است.