Spider-Man 2 یک بازی تک نفره است، نه کوآپ، تایید اینسومنیاکاستودیو Insomniac Games تایید کرده است که Marvel’s Spider-Man 2 که به زودی عرضه می‌شود، صرفاً یک بازی تک نفره است و هیچ بازی مشترکی در آن وجود نخواهد داشت.

در توییتر، یکی از کاربران از استودیو پرسید که آیا بازی قرار است co-op باشد، و Insomniac پاسخ داد: “نه! این یک ماجراجویی حماسی تک نفره است!” این همه امیدهای هر کسی که امیدوار بود با یک دوست در منهتن قدم بزند، بر باد داد. با توجه به اینکه دو شخصیت مرد عنکبوتی در مایلز مورالز و پیتر پارکر وجود دارند، مطمئناً این همکاری منطقی بود، اما به نظر می‌رسد که اینطور نخواهد بود.

پاسخ Insomniac همچنین با تمسخر صداپیشه مایلز در بازی Nadji Jeter غافلگیر کننده است. SacAnime Summer 2022 طی یک پنل این تعاونی یک امکان بود.

Marvel’s Spider-Man 2 قرار است در پاییز 2023 به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 عرضه شود. در حالی که تاریخ انتشار مشخصی هنوز تایید نشده است، تونی تاد، صداپیشه Venom ظاهرا فاش کرده است که این بازی در ماه سپتامبر خواهد بود. این بازی نسبت به نسخه قبلی خود تیره تر خواهد بود و دارای یک کمیک پیش درآمد رایگان است که در تاریخ 6 می منتشر شد که شرور جدیدی به نام The Hood را وارد داستان کرد.

نمایشگاه بعدی پلی استیشن سونی قرار است در روز چهارشنبه ۲۴ می روی آنتن برود. بنابراین امیدواریم در طول نمایشگاه، تاریخ انتشار آن تایید شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  تمدید انیمه My Dress-Up Darling برای فصل دوم