Speedrunner رکورد جهانی Super Mario Galaxy 2 را در AGDQ 2023 به نام خود ثبت کردبازی‌های شگفت‌انگیز Done Quick 2023 در حال گسترش است و ماراتن دویدن با سرعت سالانه دوباره برای بنیاد پیشگیری از سرطان پول جمع‌آوری می‌کند. یکی از دوندگان به طور خاص شاهد اوج گرفتن دویدن خود در هوای رقیق بود، زیرا او رکورد جهانی جدیدی را برای دویدن سریع Super Mario Galaxy 2 به ثبت رساند.

مطابق با IGN، سرعت دونده Jhay رکورد جدید را در مسابقه چهار نفره SMG2 در رده Any% به دست آورد – یک فرمت “همه چیز می رود” که در آن پرش سطح و سایر اشکالات بازی منصفانه است – در کمتر از سه ساعت با زمان رسمی 2:54: 51.33. دویدن جی، رکورد قبلی جهان را که او نیز ثبت کرده بود، 4.4 ثانیه شکست.

پس از تکمیل دویدن خود، جی یک را فرستاد توییت مهمانیگفت: “من فقط در GDQ در مقابل 80000 نفر چگونه در جهان واقعی زندگی می کنم” و یک اسکرین شات از آمار مسابقه خود را به اشتراک گذاشت.

این اولین رکورد جهانی است که در یک ماراتن سریع بازی‌های عالی از زمان AGDQ 2019 به ثبت رسیده است، زمانی که کرانکدود دونده سرعت دو در یک مسابقه به پایان رساند، یکی برای Mega Man Zero 2 در کنسول مجازی Wii U و دیگری با AND4H در a مسابقه تعاونی از N++ برای کامپیوتر

بازی های فوق العاده ساخته شده سریع 2023 تا شنبه ادامه داردبا سرعت‌های اجرا شده در Cult Of The Lamb، Final Fantasy XIV و Pokemon Legends: Arceus که هنوز در راه است. کمک های مالی به بنیاد پیشگیری از سرطان در حمایت از ماراتن می تواند از طریق این ماراتن انجام شود وب سایت رسمی رویداد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.