Speed ​​Races در تریلر گیم پلی New Need for Speed ​​Unbound به نمایش گذاشته شد


تریلر جدید بازی Need for Speed ​​Unbound نگاهی دقیق‌تر به ساختار بازی دارد و طرفداران را برای یک تجربه هیجان‌انگیز دیگر آماده می‌کند.

Electronic Arts و Criterion Games تریلر جدیدی از بازی Need for Speed ​​Unbound منتشر کرده اند که بار دیگر تجربه آشنای بازی های Need for Speed ​​را با اتمسفر و افکت های جدید به تصویر می کشد. نوع انیمه Unbound. در این ویدئو که نگاهی دقیق‌تر به ساختار گیم‌پلی بازی دارد، از پیدا کردن مرکز اصلی بازی تا شروع یک رویداد Speed ​​​​Race. نشان داده شده است. به علاوه، جلوه های کارتونی جدید NFS Unbound نیز به طور کامل قابل مشاهده است.

دانلود از آپارات

خودروی استفاده شده در تریلر گیم پلی جدید Need for Speed ​​Unbound یک مرسدس بنز 190E سفارشی با دو رنگ سیاه و سفید است. قبل از شروع مسابقه، شما می توانید ماشین رقیب را انتخاب کنید و این بازیکنان هستند که تعیین می کنند در مسابقه سرعت کدام ماشین را می توانند شکست دهند. اگر در این مسابقه برنده شوید، مبلغ تعیین شده برای پیش بینی برنده این مسابقه را دریافت خواهید کرد.

به نظر می رسد پریدن از ارتفاعات کوتاه و بلند نقش مهمی در گیم پلی این بازی دارد و اغلب شاهد تاثیر بال های کمیک در اطراف ماشین هستیم. در حین دریفت، بخارهای کارتونی از زیر لاستیک ها خارج می شود و شتاب سریع خودرو باعث می شود چراغ های عقب نور پیوسته و طولانی شوند.

البته اگر از طرفداران پر و پا قرص این افکت های جدید نیستید، می توانید مقدار آن ها را کاهش دهید یا به طور کلی غیرفعال کنید.

بازی Need for Speed ​​Unbound در تاریخ 2 دسامبر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری S منتشر خواهد شد. نسخه PS5 و Xbox Series X این بازی با وضوح 4K و نرخ فریم 60 و بازخورد لمسی اجرا می شود. روی کنترلرهای Dual Sense می توان برای نسخه پلی استیشن 5 نیز استفاده کرد.