Soul Hackers 2 را فقط با 29 دلار در Best Buy و Amazon بگیریداگر احساس خارش Megami Tensei دارید، Soul Hackers 2 در آمازون و Best Buy فقط 29 دلار قیمت دارد. این قرارداد برای نسخه‌های PS5، PS4 و Xbox Series X اعمال می‌شود.

Soul Hackers 2 یک بازی RPG با طعم سایبرپانک است که در سیاهچال خزنده و یکی از زیر مجموعه‌های فرنچایز Megami Tensei است. در حالی که Soul Hackers 2 در همان محیطی است که اولین عنوان Soul Hackers قرار دارد، داستان کاملاً مستقل است و می توان بدون پخش نسخه اصلی از آن لذت برد.

Soul Hackers 2 گیم پلی مشابه بازی Soul Hackers اصلی را حفظ کرده است و بر روی سیاه چال خزیدن، نبردهای نوبتی و گیم پلی نمادین تجارت شیطان که Megami Tensei به آن معروف است تمرکز دارد، اما مکانیک سری را با نسخه ساده تر Persona گسترش می دهد. پیوندهای اجتماعی سری و یک سیستم مبارزه کاملاً جدید “Sabbath” که در آن بازیکنان می توانند با سوء استفاده از نقاط ضعف اساسی دشمنان، حرکات پاداش را علیه دشمنان انجام دهند.

همانطور که در بررسی Soul Hackers 2 توضیح دادیم، ممکن است بهترین JRPG سال نباشد، اما 29 دلار قیمت مناسبی برای این سیاه چال شیک و سرگرم کننده از طریق فضای مجازی آلوده به شیطان است. حتما ما را بررسی کنید مرکز معاملات جمعه سیاه برای همه بهترین معاملات در مورد بازی‌های RPG و سایر بازی‌هایی که این هفته در جریان است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.