Sony: PlayStation 5 در جذب گیمرهای بدون PS4 نیز موفق است

جیم رایان او به عنوان مدیر عامل و رئیس بخش سرگرمی های تعاملی سونی، بارها اشاره کرده است که می خواهد محبوبیت و شناخت پلی استیشن را در طول نسل نهم افزایش دهد. حتی سرمایه گذاری در پروژه های اقتباسی مانند سری The Last of Us تا حد زیادی به گسترش پلی استیشن و برندهای مرتبط با آن مربوط می شود. اصلاً اینکه سونی در گزارش مالی رسمی اعلام می کند 30 درصد از کاربران فعال پلی استیشن 5 هرگز صاحب کنسول PS4 نشده اند، نشان می دهد که این آمار را یک دستاورد قابل توجه برای خود می داند.

سونی در گزارش مالی جدید خود اعلام کرد که برخی از دارندگان PS5 هرگز صاحب کنسول PS4 نشده اند.

بدون شک سونی برای رشد کسب و کار خود بر رضایت طرفداران قدیمی تکیه کرده و آنها را به پلتفرم نسل جدید منتقل می کند. در این بین، اگر بسیاری از گیمرها برای اولین بار با کنسول PS5 وارد اکوسیستم پلی استیشن می شوند، سونی می تواند به طور جدی به گسترش مخاطبان خود امیدوار باشد. فروش PS5 به 32.1 میلیون کنسول رسید.

در جدیدترین اخبار بازی به طور رسمی اعلام شده است که 30 درصد از کاربران فعال ماهانه کنسول پلی استیشن 5 سونی هرگز صاحب کنسول پلی استیشن 4 نشده اند.کاربران فعال ماهانه در پلتفرم های پلی استیشن نیز این نکته جالب در مورد آنها اعلام شده است.