Sonic Frontiers رکورد تعداد بازیکنان همزمان را شکست


بازی Sonic Frontiers با رسیدن به شماره 19.181 بازیکن همزمان در فروشگاه استیم از این نظر توانست رکورد این سری را بشکند.

هفته گذشته بود که بازی Sonic Frontiers، جدیدترین نسخه اضافه شده به سری سونیک منتشر شد و حالا طبق آمار SteamDB، این بازی رکورد تعداد بازیکنان همزمان پلتفرم استیم را شکسته است. بیشترین بازیکنان همزمان این اثر 19181 نفر بودند. این فایل از قبل موجود است Sonic Mania که تقریباً پنج سال پیش ضبط شد، توانست 11937 بازیکن را به طور همزمان جذب کند.

این رکورد نشان می دهد که استقبال نسبتا خوب منتقدان از سونیک جدید در مقایسه با سایر بازی های سری سونیک، گیمرهای بیشتری را به سمت Sonic Frontiers کشانده است. تا به امروز، بیشترین تعداد پخش کننده همزمان آثار مجموعه سونیک به شرح زیر است:

  1. Sonic Frontiers با 19181 بازیکن
  2. Sonic Mania با 11937 بازیکن
  3. Sonic & All-Stars Racing با 5861 بازیکن متحول شد
  4. Sonic Origins با 2668 بازیکن
  5. Sonic Forces با 2058 بازیکن
  6. Sonic Generations با 1686 بازیکن
  7. تیم مسابقه سونیک با 1.056 بازیکن
  8. سونیک دنیای گمشده با 252 بازیکن

Sonic Colors Ultimate که سال گذشته منتشر شد به طور انحصاری در فروشگاه Epic منتشر شد، بنابراین هیچ آمار بازیکنی در Steam در دسترس نیست. رکورد جدید Sonic Frontiers برای سگا و تیم Sonic مهم خواهد بود و این یک حرکت مهم برای شرکت و استودیو است.

زمانی که منتقدان مدتی پیش نسخه پیش از عرضه بازی را کشف کردند، نظرات متفاوتی در مورد آن داشتند. با این حال، نسخه نهایی بازی با استقبال نسبی آنها روبرو شد و بازی متا 72 را دریافت کرد. این بازی همچنین در Steam امتیاز “بسیار مثبت” دریافت کرد و SteamDB ادعا کرد که بیش از 90٪ گیمرها به Sonic نظر مثبت داده اند. Borders. .

بازی Sonic Frontiers در تاریخ 17 نوامبر (8 آبان) در پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S، Nintendo Switch و PC راه اندازی شده اند.