Smite 2 فاش شد و در کنار بازی اول اجرا خواهد شدSmite 2 قرار است پانتئون اکشن MOBA را با جلوه‌های بصری و خدایان بازسازی‌شده بازسازی کند. دنباله به تازگی در Unreal Engine 5 ساخته شده است.

عاقبت نوید یک رابط کاربری تمیزتر با آسان‌تر تحلیل جلوه‌های طلسم را می‌دهد. توانایی های هر خدا نیز تغییر کرده است و برخی از خدایان مانند Ymir دارای قدرت های جدید مبتنی بر فیزیک هستند. این بازی دو منبع انرژی، قدرت و هوش را اضافه می کند تا توانایی های هر خدا را بهتر تشخیص دهد. در نگاه اول، بازی شبیه به بازی اول است.

در حال پخش: SMITE 2 – تریلر رسمی

Smite 2 در حال حرکت به یک باطن جدید است که امکان بازی متقابل، بهبود یافته همسریابی و بازنگری در سیستم رتبه بندی را فراهم می کند. سیستم‌های باقی‌مانده و آیتم‌ها نیز به‌طور کامل بازنگری شده‌اند تا برای بازیکنان جدید در دسترس‌تر باشند.

اگر زمان یا پول زیادی را در بازی اصلی صرف کردید، مقدار زیادی از آن به دنباله بازی منتقل می شود. تمام جواهرات خرج شده در اسمیت 1 به سنگهای قدیمی در اسمیت 2 تبدیل می شوند تا برای خریدهای جدید خرج شوند. Smite 2 همچنین شامل پوسته های متقاطع خواهد بود که در هر دو بازی کار می کنند.

سرورهای Smite اصلی با راه اندازی دنباله فعال باقی می مانند. این بدان معناست که بازی به‌روزرسانی‌های مداوم محتوایی را دریافت نخواهد کرد، اما هنوز هیچ خبر رسمی در این مورد وجود ندارد.

می‌توانید Smite 2 را در Steam، Epic Games Store، Xbox Series X|S و PlayStation 5 بخواهید. هیچ اشاره‌ای به اینکه آیا می‌توانید برای دسترسی تست آلفا نیز ثبت نام کنید، وجود ندارد. وب سایت رسمی اسمیت 2. تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر