Slitterhead در ماه نوامبر عرضه می شود، تریلر گیم پلی بازی قبل از SGF به بیرون درز می کند

اولین بازی ترسناک استودیوی بازیسازی بوکه، Keiichirō Toyoma خالق Silent Hill، Slitterhead، در 8 نوامبر برای PC، PS4، PS5 و Xbox Series X|S عرضه می شود.

تریلر جدیدی از گیم پلی بازی زود به بیرون درز کرد و تاریخ انتشار آن را فاش کرد. تریلر ترکیب جالبی از مفاهیم را نشان می دهد. این اکشن در ژاپن با موجودات ماوراء طبیعی اتفاق می افتد که یادآور Ghostwire: Tokyo است. با این حال، Slitterhead به جای اول شخص، سوم شخص است. شما همچنین می‌توانید NPC‌هایی داشته باشید که به‌نظر می‌رسد برای مبارزه با موجودات ماوراء طبیعی به روشی مشابه بازی‌های Dishonored هستند.

به نظر می رسد این بازی مانند یک بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص است که در آن می توانید در حین مبارزه بین شخصیت های مختلف جابه جا شوید، مشابه بازی های Final Fantasy VII Remake. همچنین ابزارهای مختلف فیزیکی و جادویی از جمله پنجه، تفنگ و حتی اسلحه گاتلینگ در اختیار شما قرار دارد.

Slitterhead اولین بار در سال 2021 معرفی شد. Slitterhead دوباره Toyoma را با آهنگساز Silent Hill آکیرا یامائوکا متحد می کند که شاید خاطره انگیزترین اثر او موسیقی Silent Hill 2 باشد و PC در 8 اکتبر.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  پردازنده Core i9-14900KS با قیمت 689 دلار عرضه شد