Sims 5 احتمالاً شبیه Animal Crossing است


سازندگان تکرار بعدی سری سیمز از Animal Crossing به عنوان الهام بخش استفاده کردند.

بازی Sims 5 مدتی است که با اسم رمز Project Rene در حال توسعه است، اما الکترونیک آرتز اطلاعات زیادی در مورد این بازی با طرفداران به اشتراک نمی گذارد و تنها چیزی که می توان با اطمینان در مورد Sims 5 گفت رایگان بودن آن است. هنوز تاریخ انتشار و تریلری برای این بازی منتشر نشده است. به همراه مصاحبه جدید لینزی پیرسونسازنده بازی Sims 5 جزئیاتی را در مورد رویکرد بازی به بخش چند نفره آن منتشر کرده است.

پیرسون در مورد بازی Sims 4 و عرضه آتی آن گفت: ما قصد داریم قسمت چندنفره بازی را معرفی کنیم و این حالت چند نفره به اندازه بازی های دیگر بزرگ و پر از غریبه نخواهد بود، بلکه همان حالتی خواهد بود که شما در آن هستید. با دوستان خود بازی کنید.” به نظر می رسد که پیرسون قصد دارد بخش چندنفره را برای بازی خارجی نباشد و راه های جدیدی را برای بازیکنان ارائه دهد تا آن را با دوستان خود تجربه کنند.

این قسمتی است که مقایسه با بازی Animal Crossing انجام می شود. پیرسون گفت: “تیم به صحبت درباره Animal Crossing ادامه می دهد، زیرا این یک نمونه واقعا خوب از فضا و جزیره کوچک من است، بنابراین من می توانم شما را به آن دعوت کنم.” در طول سال‌ها، ما شاهد خلاقیت بازیکنان بوده‌ایم تا راه‌های جدیدی برای بازی با هم در Animal Crossing اضافه کنند. ویژگی‌ای که بازی لزوماً ندارد، اما بازیکنان حالت‌های مختلفی مانند Scavenger Hunt را اضافه کرده‌اند و فوق‌العاده است.»

بخوانید  The Marvels Ending And Mid-Credits Scene Explained

عبور حیوانات از افق های جدید

البته پیرسون به بازی Among Us نیز اشاره کرد و گفت: ما به آثار زیادی نگاه کردیم که بخش چندنفره را به شکلی خلاقانه ارائه کرده بودند، مانند بازی Among Us که در آن یک معما وجود دارد و بازیکنان باید آن را حل کنند. به نظر می رسد که سازندگان The Sims 5 در حین توسعه بازی مشغول بررسی آثار مختلف هستند.

هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی Sims 5 مشخص نشده است، اما طبق اطلاعات منتشر شده، این اثر رایگان خواهد بود و در زمان عرضه، پشتیبانی از بازی Sims 4 متوقف نخواهد شد؛ این دو افکت با هم وجود خواهند داشت و بازیکنان می توانند انتخاب کنند که کدام یک را ترجیح می دهند. این به بازیکنانی که چندین بسته الحاقی برای The Sims 4 خریداری کرده اند، اجازه می دهد تا به تجربه خود از بازی ادامه دهند.