Silent Hill 2: همه چیزهایی که می دانیم

بازسازی Silent Hill 2 بازگویی داستان نسخه اول خواهد بود که در سال 2001 منتشر شد. در شهر اصلی، Silent Hill 2 نویسنده جیمز ساندرلند را می بیند که پس از دریافت نامه ای – ظاهراً از طرف همسرش – در جستجوی همسر مدت ها مرده خود است. . در آنجا، جیمز چندین وحشت وحشتناک را در انتظار خود می‌بیند، از جمله دشمنان بدنام مانند Pyramid Head و همچنین ادی دامبروسکی. آیا می تواند نیروی تاریک تری در اینجا وجود داشته باشد؟ آیا یک فرقه سگ شیبا اینو می تواند پشت این موضوع باشد؟ باید بازی کنی تا بفهمی

گیم پلی

Silent Hill 2 یک بازی ترسناک بقا باقی خواهد ماند و تیم سازنده در طول فرآیند با توسعه دهندگان اصلی Akira Yamaoka و Masahiro Ito مشورت می کنند تا مطمئن شوند که ماهیت آن دست نخورده باقی می ماند. با این حال، برای پاسخگویی بهتر به انتظارات مدرن نیز مدرن شده است. مانند بازسازی های Resident Evil 2 و Resident Evil 3، سایلنت هیل 2 به جای نمایش بزرگنمایی که در بازی های ترسناک قرن اخیر رایج تر بود، از یک چشم انداز بالای شانه استفاده می کند.

اگرچه تعدادی از اعضای منتخب تیم اصلی کونامی Silent Hill 2 در حال کار بر روی بازسازی هستند، استودیوی توسعه اصلی Bloober Team است. این استودیو لهستانی در چند سال گذشته در زمینه بازی های ترسناک تخصص داشته و بازی هایی مانند Layers of Fear، The Medium و Blair Witch را منتشر کرده است. سایلنت هیل 2 همیشه با فاصله زیاد، پرمخاطب ترین بازی ای خواهد بود که تیم Bloober تا به امروز ساخته است، و زمانی که استودیو روی لایه های ترسناکی که دوباره تصور شده است، گسترش یافته است.

بخوانید  ساخت فیلمی درباره عیسی مسیح توسط مارتین اسکورسیزی

در PS5، می‌توانید از فناوری صوتی سه بعدی برای تعیین اینکه صدا از کجا می‌آید استفاده کنید و به دلیل SSD NVMe هیچ صفحه‌ای برای بارگذاری وجود نخواهد داشت. بازخورد لمسی و پشتیبانی از محرک‌های تطبیقی ​​نیز گنجانده شده است، اگرچه تیم در حال حاضر اجرای دقیق آنها را مخفی نگه داشته است.

تریلرها

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

کونامی هنوز تاریخ انتشار یا حتی سال انتشار بازی Silent Hill 2 Remake را اعلام نکرده است. از آن‌جا می‌توان نتیجه گرفت که احتمالاً به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد. عرضه 2023 دور از ذهن نیست، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم ناشر جزئیات دقیقی را ارائه می دهد.

بستر، زمینه

البته Pyramid Head وجود خواهد داشت.
البته Pyramid Head وجود خواهد داشت.

Silent Hill 2 یکی از تحسین‌شده‌ترین بازی‌های ترسناک بقا در تمام دوران است که به عنوان را با وجود پیگیری‌ها و تلاش‌های بی‌شماری برای بازپس‌گیری آن جادو، بازی با امضای سریال. اکنون Konami کاری را انجام می دهد که همه می دانستیم که اجتناب ناپذیر است: بازسازی کامل Silent Hill 2. این بازی در اواخر سال 2022 معرفی شد، این بازی برای PS5 و PC عرضه می شود و یک شاهکار ترسناک را به نسل جدیدی از بازیکنان معرفی می کند. در اینجا چیزی است که تا به حال درباره Silent Hill 2 Remake می دانیم، از جمله اطلاعات انتشار، داستان، تیم توسعه دهنده و موارد دیگر.

تاریخ انتشار

سیستم رزمی، به طور طبیعی، در نتیجه این تغییر، مانند «برخی قطعات تنظیم شده» در حال بازسازی کامل است. به گفته موتوی اوکاموتو تهیه کننده و متئوس لنارت کارگردان.

بخوانید  تغییر نام شرکت Koch Media به PLAION

بر خلاف دیگر بازسازی‌های ترسناک بزرگ آینده، Resident Evil 4، Silent Hill 2 یک کنسول انحصاری PS5 خواهد بود. این بازی فقط برای PS5 و PC (از طریق Steam) در دسترس خواهد بود. چون ساخته شده در Unreal Engine 5سیستم های نسل آخر قابل بحث نیستند و او باید بتواند از قدرت سیستم جدید استفاده بهتری ببرد.

داستان

تاکنون فقط تریلر بازی Silent Hill 2 در دسترس است. این تریلر نشان می‌دهد که جیمز ساندرلند به آینه خیره شده است – یک عکس نمادین همچنین در بازی اصلی – و نمایی کوتاه از خود شهر و همچنین برخی از دشمنان را نشان می‌دهد. تریلر شامل هیچ مبارزه ای نمی شود، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که دیدگاه بیش از حد شانه چگونه اجرا می شود.

تیم توسعه

تحریریه مجله بازی یک گیمر