Shovel Knight: Shovel of Hope DX معرفی شد

Yacht Club Games از انتشار مجدد اولین ماجراجویی Shovel Knight خبر داد.

ما در طول سال‌ها شاهد تعدادی ماجراجویی شوول نایت بوده‌ایم. اما به زودی این فرصت را خواهیم داشت که اولین بازی این مجموعه را مرور کنیم. در رویداد اخیر Yacht Club Games Presents، سازنده علاوه بر اعلام اینکه بازی بعدی Shovel Knight در دست ساخت است، Shovel Knight: Shovel of Hope DX را نیز معرفی کرد.

همانطور که از نامش پیداست، Shovel of Hope DX نسخه پیشرفته‌ای از اولین کمپین Shovel Knight است. این بازی با تعدادی بهبود و ویژگی های جدید از جمله 20 شخصیت قابل بازی، چند نفره آنلاین و موارد دیگر همراه خواهد بود.

همچنین یک عملکرد جدید به عقب وجود دارد که می توانید آن را در تریلر مشاهده کنید. بازیکنان همچنین می توانند از مکان های ویژه ای برای ذخیره بازی استفاده کنند. علاوه بر این، شما می توانید انتظار بیش از 300 کد تقلب را داشته باشید که می تواند تجربه ماجراجویی و گیم پلی شما را به روش های مختلف تغییر دهد.

توسعه‌دهنده می‌گوید: «به عبارت ساده، این روش ما برای حفظ عملکرد تاریخی اولین بازی Shovel Knight و اطمینان از در دسترس بودن این عناصر برای نسل‌های آینده بازیکنان است. با ویژگی‌های چند نفره جدید و سایر پیشرفت‌های ساخته شده در بازی، امیدواریم محصول نهایی همان چیزی باشد که طرفداران انتظار دارند.»

در حال حاضر بازی Shovel Knight: Shovel of Hope DX تنها برای رایانه های شخصی معرفی شده است و مشخص نیست که برای پلتفرم های دیگر نیز عرضه خواهد شد یا خیر. همچنین تاریخ انتشار بازی هنوز اعلام نشده است. برای اطلاعات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.

بخوانید  به نظر می رسد نینتندو چیزی را در نسخه های بازی خود تغییر داده است

از آپارات دانلود کنید

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر