Shovel Knight Dig به پلتفرم های جدید می آید

Yacht Club Games از راه اندازی Shovel Knight Dig برای پلی استیشن و ایکس باکس خبر داد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که بازی Rogue-lite platformer Shovel Knight Dig برای کنسول‌ها عرضه می‌شود. استودیوی Yacht Club Games در رویداد Yacht Club Games Presents اعلام کرد که این بازی برای پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس برای کنسول های دیگر نیز منتشر خواهد شد.

Yacht Club Games تریلر جدیدی از دومین بسط بازی Shovel Knight Dig با عنوان Wicked Wishes منتشر کرده است. بسته الحاقی رایگان قرار است در تابستان 2024 منتشر شود و نه تنها محتوای جدیدی مانند باس ها و مصنوعات را به همراه خواهد داشت، بلکه با رفع بیش از 100 باگ، بازی پایه را نیز بهبود می بخشد. علاوه بر این، Yacht Club Games تایید کرده است که این بسته الحاقی آخرین DLC بازی خواهد بود.

دانلود ویدیو از ابرات

در جریان رویداد Yacht Club Games Presents، چندین بازی دیگر مانند Shovel Knight: Shovel of Hope DX رونمایی شد و Yacht Club Studio نیز از توسعه نسخه جدیدی از Shovel Knight خبر داد. سازنده همچنین تریلر جدیدی از بازی Mina the Hollower را با طرفداران به اشتراک گذاشت. ما هنوز نمی دانیم که این بازی اکشن ماجراجویی چه زمانی وارد قفسه فروشگاه ها می شود، اما در زمان عرضه برای کاربران رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  مجموعه‌های بیست و پنجمین سالگرد جنگ ستارگان لگو فاش شد - Millennium Falcon، R2-D2 و موارد دیگر