Shazam: Fury of the Gods Ending and Post Credits Scenes توضیح داده شد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخشی از تصمیم برای فشار بر رویارویی آقای ذهن نیز حفظ جذابیت فیلم اول بدون تبدیل Shazam به یک فیلم فانتزی تمام عیار بود.

“این [scene was created] قبل از [James Gunn] رئیس شد دیوید سندبرگ، کارگردان فیلم Fury of the Gods، به گروهی از خبرنگاران، از جمله GameSpot، در طی یک ناهار مطبوعاتی گفت: «در واقع قرار بود شخصیت‌های متفاوتی باشند، اما ما مجبور شدیم آن را در آخرین لحظه پس از ساختن صحنه، تغییر دهیم. ما زمان و همه چیز داشتیم و هنوز هم می‌خواستیم صحنه را انجام دهیم، بنابراین پیتر سافران، تهیه‌کننده صلح‌ساز، چند تماس گرفت و خوشبختانه جن هالند و استیو ایگی توانستند وارد شوند و این صحنه را انجام دهند. ما هنوز باید از این مجموعه و همه چیز استفاده کنیم.”

“در ابتدا فکر می کردیم که به راه خود ادامه می دهیم [with] آقای ذهن و سیوانا. آنها هستند که خدایان را به این دنیا می آورند.» کارگردان توضیح داد: «آقای. روح این نقشه بزرگ را داشت، اما داستان برای گفتن بسیار زیاد بود. حتی بدون آن، فیلم دو ساعت و 10 دقیقه طول می‌کشد… خوشحالم که در پایان یک کار کوچک سرگرم‌کننده انجام دادیم، زیرا می‌دانم که مردم اینگونه خواهند گفت: “صبر کن، چه اتفاقی افتاده؟ کرم از دست رفته؟” بنابراین او هنوز روی چیزی کار می کند. این فقط زمان می برد. »

بخوانید  Star Wars Jedi: Survivor - How To Unlock Green Door Barriers

پس از احیای بیلی (Asher Angel) توسط Wonder Woman (Gal Gadot) در سکانس های پایانی فیلم، سکانس میانی فیلم به جایی می پردازد که Shazam ممکن است در دنیای سینمایی بزرگتر DC حرکت کند. در حالی که Shazam در حال تمرین در هدف حمله رعد اسا است، امیلیا هارکورت (جنیفر هلند) و جان اکونوموس (استیو ایجی) از صلح‌ساز از طرف آماندا والر (ویولا دیویس) با دعوت به انجمن عدالت به او نزدیک می‌شوند.

هشدار: موارد زیر حاوی اسپویلرهای Shazam: Fury of the Gods است. با توجه ادامه بدهید.

در مورد خود Shazam، احتمال پیوستن Shazam به گروه بزرگتری از قهرمانان فراتر است – اگرچه هیچ اعلام رسمی از یک تیم Justice Society تحت رهبری گان اعلام نشده است.

باید ببینیم آیا نقشه آقای مایند روزی روشن خواهد شد یا این کرم کوچک برای همیشه در لوله‌های یک زندان با حداکثر امنیتی می‌خزد.

“[The] کمیک های بعدی با درها وارد همه این نوع دنیاها می شوند و به نوعی تبدیل به یک فانتزی می شود. ما مسیر را پایین رفتیم و صحبت کردیم، “اوه، آنها به سرزمین حیوانات می روند. به این ترتیب می‌توانیم تاکی تاونی و چیزهایی از این قبیل را وارد کنیم، اما درست به نظر نمی‌رسید. چیزی که در مورد اولی بسیار خوب است این است که به نوعی یک چیز فانتزی است که در یک دنیای کاملاً زمینی اتفاق می افتد. اگر اتفاق خارق‌العاده‌ای در یک مکان خارق‌العاده رخ دهد، همه چیز به نوعی فانتزی تبدیل می‌شود. من طرفدار زیاد آن نیستم. در آن زمان بود که آن را رها کردیم و دوباره با این ایده شروع کردیم که “خب، قدرت او از خدایان می آید، شاید آنها می آیند تا قدرت ها را پس بگیرند.”

بخوانید  دو رئیس مالنیا را به طور همزمان با کنترلر و صفحه رقص توسط استریمر آلدن رینگ شکست دهید

زاخاری لوی در جریان کنفرانس مطبوعاتی Fury of the Gods به GameSpot گفت: “امیدها و رویاهای من همان ابتدا هستند، یعنی دوست دارم بخشی از یک تیم باشم.” “آنچه واقعا خنده دار است این است که در فرنچایز خودمان، ما یک فیلم ابرقهرمانی تیمی داریم، بنابراین من در حال حاضر دارم [that] کمی، بلکه برای کار با دیگر ابرقهرمانان و تیم دیگر، هر تیمی، من را ثبت نام کنید! من می خواهم بخشی از آن باشم.”

در حالی که خود Shazam ممکن است با دیدگاه گان برای فاز بعدی فیلم‌های DC مطابقت داشته باشد، آنچه با بقیه Shazamily اتفاق می‌افتد مبهم‌تر است. اینها شخصیت هایی هستند که توسط رئیس سابق دی سی جف جانز خلق شده اند. با این حال، صحنه تیتراژ پایانی Fury of the Gods نشان داد که اگر فیلم سومی با چراغ سبز روشن شود، چه چیزی برای Shazamily در انتظار خواهد بود. آقای ذهن، یک کرم ناطق بدلفظی (با صدای سندبرگ) به صحنه بازمی گردد و از دکتر سیوانا در زندان دیدن می کند.

همه طرفداران فیلم های ابرقهرمانی می دانند که نمی توانید تا آخرین تیتراژ سینما را ترک کنید، اما این اطلاعات بسیار مهمی برای تماشاگران فیلم Shazam: Fury of the Gods است. پس از شروع تیتراژ، دو صحنه دیگر در فیلم وجود دارد که اولی حاوی سرنخ های مهمی درباره آینده شخصیت Shazam (زاکاری لوی) است و صحنه تیتراژ پایانی که اگر DC بخواهد ادامه دهد، چیزهای بزرگی را اذیت می کند. با سومین فیلم Shazam پیش بروید. .

Shazam: Fury of the Gods در 17 مارس اکران شد.

بخوانید  بازی GTA 6 احتمالا سیستم انیمیشن جدیدی خواهد داشت

اگرچه هیچ جزئیاتی از برنامه او برای تسلط بر جهان فاش نشده است، اما او تأیید می کند که هنوز در حال کار بر روی طرحی برای از بین بردن Shazamily و ادعای قدرت آنها است. طبق گفته سندبرگ، آقای ذهن شرور اصلی بازی Fury of the Gods بود، قبل از اینکه داستان خیلی پیچیده شود و تیم بچرخد و بزرگترین دشمن Shazam را در فیلم بعدی قرار دهد.