Season of Passage Brings Night، جستجوهای گروهی به بهشت: فرزندان نور

از 17 آوریل تا 25 ژوئن، Season of Passage از بازیکنان دعوت می کند تا با چهار روح جوان که در جزیره سپیده دم با آنها روبرو می شوند به سفری بروند. برای اولین بار، بازیکنان می توانند مکان های آشنا را در زیر پوشش تاریکی تجربه کنند، با ماموریت های فصلی جدید که در شب انجام می شود.

Sky: Children of the Light به تازگی فصل جدید خود، Season of Passage را راه اندازی کرده است. فصل جدید با تمرکز بر مراسم گذر با گروهی از ارواح نوجوان، بر اساس بازی مشترک بازی با انجام ماموریت‌های گروهی بزرگ ساخته شده است.

بازی Sky: Children of the Light برای اندروید، iOS، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 رایگان است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

در حالی که امکان تکمیل این ماموریت ها به طور مستقل وجود دارد، هر یک بعد از دومین ماموریت شامل گروه های بزرگتری از بازیکنان می شود که باید در فواصل زمانی تعیین شده شروع شوند تا به بازیکنان اجازه دهد دور هم جمع شوند. در حالی که Sky همیشه بازیکنان را در دنیای مشترک غوطه ور کرده است، فصل جدید مبتنی بر حس مقیاس است که با کنسرت های تعاملی شفق قطبی سال گذشته، به بازیکنان بیشتری اجازه داد تا تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذارند.

بخوانید  Sons Of The Forest: How to Rebreather and Stun Gun

مانند تمام فصول قبلی Sky، لوازم آرایشی فصلی انحصاری در ازای شمع های فصلی، شمع های معمولی و قلب های فصلی ارائه می شود. قابلیت‌های قفل‌گشایی Season of Passage شامل عبارات، لباس‌ها، شنل‌ها، مدل‌های مو و سبک جدید ساز قابل پخش است. بازیکنانی که Season Pass 10 دلاری را باز می کنند، می توانند آیتم های بیشتری از جمله دو هدیه نهایی را باز کنند.