Sea Of Stars در آینده از حالت همکاری بهره مند خواهد شد

Sea of ​​Stars در سال گذشته در دریایی از عناوین عالی برجسته بود و این بازی فانتزی متاثر از RPG های 16 بیتی دهه 90 قرار است با یک حالت Co-op جدید در آینده گسترش یابد. استودیوی Sabotage یک تیزر کوتاه از حالت سه نفره Couch Co-op منتشر کرده است که به سه بازیکن اجازه می دهد تا با هم سفر کنند.

این حالت «Single Player+» گیم‌پلی نوبتی Sea of ​​Stars را دست نخورده نگه می‌دارد، زیرا هر بازیکن در پیمایش‌ها و مبارزه با مکانیک جدید ضربه‌ای زمان‌بندی شده همکاری می‌کند. استودیو Sabotage می گوید این حالت هنوز در حال توسعه است و به زودی جزئیات بیشتری را منتشر خواهد کرد. برای دریافت ایده‌ای سریع از آنچه می‌توانید انتظار داشته باشید، می‌توانید تیزر ویدیوی ۱۰ ثانیه‌ای زیر را از کاوش در سرزمین‌ها از Valere، Zale و Garl تماشا کنید.

Sea of ​​Stars که سال گذشته منتشر شد، دو کودک انقلابی را دنبال می‌کند تا از نیروی خورشید و ماه برای اجرای جادوی Eclipse و دفع پیشروی Fleshmancer، یک تهدید باستانی برای جهان، استفاده کنند. Sea of ​​Stars مانند بازی‌های RPG کلاسیک که از آنها الهام می‌گیرد، هنر پیکسلی جذاب را با دنیای رنگارنگ، تغییرات متفکرانه در عناصر گیم‌پلی قدیمی و یک موسیقی متن فوق‌العاده ترکیب می‌کند. اگر می خواهید آن را بررسی کنید، روی رایانه شخصی و کنسول موجود است. این بازی همچنین بر روی Xbox و PC Game Pass و همچنین PlayStation Plus Extra و Premium موجود است.

جیسون فانلی در بررسی Sea of ​​Stars در GameSpot نوشت: «Sea Of Stars یک RPG کلاسیک نوبتی از دوران SNES است که در برابر غول‌های این دوران ایستادگی می‌کند. بخش‌هایی از این کلاسیک‌ها در سراسر این بازی پراکنده شده‌اند، اما Sea Of Stars فقط به افتخارات نسخه‌های قبلی خود نمی‌نشیند. در یک سال پر از نسخه‌های AAA با بودجه‌های کلان، Sea Of Stars حسی از مهارت بی‌عیب و نقص دارد. به او کمک می کند تا در کنار آنها بایستد.

بخوانید  بازی Deceit 2 برای پلی استیشن 5 منتشر شد. تاخیر انتشار ایکس باکس