Sea of ​​Stars بیش از پنج میلیون کاربر دارد

استودیو Sabotage اعلام کرد که Sea of ​​Stars به ​​رکورد جدیدی از نظر تعداد بازیکن دست یافته است.

بازی RPG Sea of ​​Stars نوبتی استودیوی Sabotage در آگوست 2023 منتشر شد که با استقبال گسترده منتقدان و بازیکنان روبرو شد. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که این بازی از نظر تعداد بازیکن به رکورد جدیدی دست یافته است. استودیو Sabotage در توییتی جدید اعلام کرد که Sea of ​​Stars به ​​بیش از پنج میلیون بازیکن رسیده است. تعداد کاربران این بازی در دسامبر 2023 به چهار میلیون نفر رسید.

استودیو Sabotage اعلام کرده است که پشتیبانی Co-op به Sea of ​​Stars اضافه خواهد شد. این حالت Single Player+ نام دارد و به سه بازیکن اجازه می دهد داستان را تجربه کنند. در حالت تعاونی، بازیکنان می‌توانند آزادانه آیتم‌ها را جمع‌آوری کنند و هر طور که می‌خواهند محیط را کشف کنند. حالت Singleplayer Plus همچنین یک مکانیک همکاری جدید به نام Timed Hits را معرفی می کند که بازیکنان می توانند در طول نبردها از آن استفاده کنند.

اگرچه هنوز اعلام نشده است که co-op چه زمانی به Sea of ​​Stars می رسد، استودیوی Sabotage به زودی جزئیات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار می دهد. این بازی در حال حاضر بر روی Xbox One و Xbox Series موجود است توسعه دهندگان در حال کار بر روی توسعه یک بسته الحاقی جدید برای بازی هستند. البته تاریخ انتشار این بسته هنوز مشخص نیست.

دانلود ویدیو از ابرات

بخوانید  Dead Island 2 crossplay and co-op توضیح داده شده است