Scarlet and Violet Gen Pokemon کمترین امتیاز در Metacritic | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GSPokemon Scarlet و Violet در حال حاضر منتشر شده اند و استقبال از هر دو عنوان موردانتظار حداقل متفاوت بوده است. چندین منتقد، از جمله ما در GameSpot، اشاره می‌کنند که در حالی که جهان باز یک گام بزرگ رو به جلو برای این فرنچایز است، بازی‌ها به دلیل مشکلات فنی مانند pop in، افت نرخ فریم و بافت‌ها متوقف می‌شوند.

به این ترتیب، امتیاز فعلی در سایت خواهر GameSpot متاکریتیک 77 است که پایین‌ترین امتیاز برای یک بازی جدید Pokemon است. قبل از این ورودی ها، هیچ پوکمون نسل جدیدی قبلاً امتیاز زیر 80 را کسب نکرده بود.

باید توجه داشته باشم که نه Pokemon Red/Blue و نه Gold/Silver رتبه‌بندی در سایت ندارند، اما بازسازی‌های FireRed/LeafGreen و Heart Gold/SoulSilver آن‌ها نیز دارای امتیاز بالایی هستند. که البته آنها هستند، زیرا آنها برخی از بهترین بازی های تمام دوران هستند.

با وجود استقبال متفاوت از بازی‌های جدید، به نظر نمی‌رسد که تاثیری بر فروش داشته باشد، زیرا Scarlet و Violet بیشترین پیش‌سفارش‌شده‌ترین بازی‌های پوکمون در تاریخ این سری هستند.

تاکاتو اوتسونومیا، مدیر شرکت پوکمون، این خبر را در جریان یک رویداد معرفی این جفت بازی پوکمون اعلام کرد، اما نگفت که این بازی ها چه تعداد پیش سفارش دریافت کرده اند. او اشاره کرد که از زمان عرضه اولین عناوین Pokemon Red و Green در ژاپن، 440 میلیون واحد از بازی‌های مرتبط با پوکمون فروخته شده است.

COO همچنین فاش کرد که با توجه به عناصر جدید معرفی شده توسط Scarlet و Violet، برای بازیکنان جدید، زمان بازی می تواند تا 60 ساعت افزایش یابد که کمی طولانی تر از ماجراجویی است. Pokemon معمولی.

اگر یکی از بازی‌های جدید را انتخاب می‌کنید، حتما Pikachu کمیاب رایگان خود را بگیرید. پس از باز کردن قفل Poke Portal در بازی، که به شما نیاز دارد تا فعالیت Treasure Hunt را در اوایل بازی شروع کنید، می‌توانید مانند ورودی‌های قبلی سری به هدایای اسرارآمیز دسترسی داشته باشید. “دریافت از طریق اینترنت” را انتخاب کنید و Pikachu به شما اختصاص داده می شود.

چه چیزی این پیکاچو را ارزش دریافت دارد؟ علاوه بر فاکتور دوست داشتنی بودن، این موش الکتریکی خاص حرکت Fly را می شناسد که پیکاچو معمولاً قادر به یادگیری آن نیست. Fly که معمولاً برای Pokémon نوع پرنده رزرو می شود، یک حمله دو چرخشی مفید است که می تواند پوکمون های Fighting و Grass را در میدان از بین ببرد و ابزار اضافی را به این Pikachu خاص اضافه کند. این Pikachu همچنین در صورت تراستالیزه شدن، تایپ خود را از Electric به Flying تغییر می‌دهد، مکانیک جدید تقویت‌کننده بازی.

مطمئن شوید که برای یک تن به GameSpot بروید، و منظورم یک تن، محتوای بیشتر در مورد Pokemon Scarlet و Violet است.

اگر هنوز آنقدر درگیر بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2 هستید که به هیولاهای جیبی اهمیت نمی‌دهید، و همچنین اینترنت Xfinity دارید، امیدواریم که هنوز هزینه نبرد پاس خود را پرداخت نکرده‌اید، زیرا می‌توانید آن را رایگان دریافت کنید.