Samsung Galaxy S24 تخفیف‌های پیش‌سفارش جذابی را ارائه می‌دهد – رزروها اکنون در دسترس هستندفقط یک هفته تا رویداد Samsung Unpacked 2024 در 17 ژانویه فاصله داریم، جایی که سامسونگ قصد دارد از “دستگاه گلکسی بعدی” که ظاهراً گلکسی اس 24 است، رونمایی کند. علیرغم عدم افشای رسمی، سامسونگ در حال حاضر با انبوهی از پیشنهادات تبلیغاتی با زمان محدود، برای پیش‌سفارش آماده شوید با رزرو و خرید “دستگاه گلکسی بعدی” در فروشگاه آنلاین سامسونگ یا خرید برنامه سامسونگ، می تواند صدها دلار برای شما صرفه جویی کند.

اولین پیشنهاد یک کارت هدیه 50 دلاری سامسونگ برای هر کسی است که گوشی گلکسی آینده را رزرو کرده و سپس پیش‌سفارش دهد. توجه داشته باشید که «رزرو» و «پیش‌سفارش» دو چیز مجزا هستند. شما می توانید یک دستگاه را به صورت رایگان رزرو کنید با ثبت نام با نام و آدرس ایمیل خود در وب سایت سامسونگ. این به شما این فرصت را می دهد که پس از در دسترس قرار گرفتن آنها، پیش خرید کنید. شایان ذکر است که می توانید نظر خود را تغییر دهید: برای اطمینان از رزرو نیازی به واریز پول ندارید. با این حال، برای دریافت اعتبار فروشگاه، باید پس از در دسترس قرار گرفتن، خرید پیش‌سفارش خود را تکمیل کنید.

در حالی که ما نمی دانیم قیمت دستگاه جدید گلکسی چقدر خواهد بود، سامسونگ به مشتریان اجازه می دهد دستگاهی با قیمت مناسب از همان مدل را با گزینه فضای ذخیره سازی کوچکتر پیش خرید کنند. بنابراین، برای مثال، اگر گلکسی اس 24 در گزینه های 256، 512 و 1 ترابایتی عرضه می شود، می توانید 512 گیگابایت را به قیمت مدل 256 گیگابایتی یا مدل 1 ترابایتی را به قیمت نسخه 512 گیگابایتی (توجه داشته باشید که این موارد هستند) فقط مشخصات فرضی). ). پس از آن می توانید هنگام معامله با تلفن هوشمند فعلی خود، قیمت پیش خرید را حتی بیشتر کاهش دهید. ارزش معامله نهایی توسط سامسونگ تعیین می شود.

بخوانید  تریلر جدید بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse منتشر شد

علاوه بر این تخفیف ها و اعتبار رزرو 50 دلاری، سامسونگ یک اعتبار اضافی نیز ارائه خواهد کرد فروشگاه سامسونگ اعتبار 25، 75 دلار یا 100 دلار بسته به مدلی که خریداری می کنید.

این معاملات سامسونگ گلکسی تنها در طول دوره پیش‌سفارش برای گوشی‌های هوشمند جدید گلکسی، تا زمانی که موجودی موجود است، در دسترس است. بنابراین ارزش آن را دارد که قبل از رویداد Samsung Unpacked در 17 ژانویه، دستگاه خود را رزرو کنید تا مطمئن شوید که می‌توانید پس از فروش، آن را پیش‌سفارش کنید.

رویداد Samsung Unpacked هفته آینده تنها افشای فناوری بزرگی نیست که اتفاق می افتد. نمایشگاه CES 2024 نیز در این هفته آغاز شد و اعلامیه‌های سخت‌افزاری بزرگ رایانه‌های شخصی و موبایلی مانند پردازنده‌های گرافیکی جدید GeForce 40 انویدیا، لپ‌تاپ‌های بازی جدید Razer و رقیب MSI Claw Steam Deck را به همراه داشت.

تحریریه مجله بازی یک گیمر