Samsung Galaxy S23 را رزرو کنید و تا 100 دلار اعتبار دریافت کنید

سپس اعتبار سامسونگ شما می تواند در خریدهای بعدی برای خرید هدفون یا سایر لوازم جانبی جدید استفاده شود.

اگر تصمیم دارید رزرو خود را ادامه دهید، طبق دستورالعمل های زیر اعتبار سامسونگ دریافت خواهید کرد:

  • رزرو گوشی هوشمند گلکسی: 50 دلار اعتبار سامسونگ دریافت کنید
  • کتاب کهکشان کتاب: 50 دلار اعتبار سامسونگ دریافت کنید
  • هر دو کتاب: 100 دلار اعتبار سامسونگ دریافت کنید

سامسونگ در حال آماده شدن برای رونمایی از جدیدترین مجموعه گلکسی با رویداد پخش سالانه Galaxy Unpacked خود در 1 فوریه است. انتظار می رود این شرکت گلکسی اس 23 و گلکسی بوک جدید را به نمایش بگذارد – و اگر امروز آنها را رزرو کنید، می توانید تا 100 دلار اعتبار سامسونگ دریافت کنید.

رزرو یک محصول قبل از معرفی کمی عجیب است. با این حال، به خاطر داشته باشید که شما نیازی به گذاشتن پول نیست و هیچ تعهدی برای پیگیری خرید شما وجود ندارد. به عبارت دیگر، امروز می‌توانید محصولات آینده را رزرو کنید، و اگر تصمیم گرفتید که آن‌ها فنجان چای شما نیستند، می‌توانید بدون از دست دادن یک پنی از آن انصراف دهید.

رزرو گلکسی بوک یا گوشی هوشمند گلکسی ساده است. فقط به سمت وب سایت رسمی سامسونگ، نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنید و کارتان تمام است. هنگامی که رزرو شما آماده شد، سامسونگ یک ایمیل با جزئیات در مورد نحوه تکمیل تراکنش (و کسب اعتبار سامسونگ خود) برای شما ارسال می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  پخش استریم جدید استودیو سی دی پراجکت پیرامون محتویات جدید Cyberpunk 2077

شما تا 1 فوریه فرصت دارید تا ثبت نام کنید، زمانی که پیشنهاد ناپدید می شود و محصولات (احتمالاً) فاش می شوند. حتماً در تاریخ 1 فوریه با Galaxy Unpacked هماهنگ شوید تا در مورد مجموعه گلکسی آینده بیشتر بدانید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر