SAG-AFTRA صداگذاری هوش مصنوعی را برای بازی های ویدیویی تایید می کنداتحادیه بازیگران SAG-AFTRA که همچنین نماینده صداپیشه ها و هنرمندان موکاپ در صنعت بازی های ویدیویی است، قراردادی «پیشگامانه» با استودیوی صوتی AI Replica Studios اعلام کرد و بازیگران صدا راضی نیستند. بسیاری از استعدادهای برتر این صنعت گفتند که در مورد این معامله با آنها مشورت نشده است و کسی را نمی شناسند که با آنها مشورت شده است.

“توافقنامه بین شرکت پیشرو صدای هوش مصنوعی و بزرگترین اتحادیه هنرمندان نمایشی جهان به Replica اجازه می دهد تا اعضای SAG-AFTRA را در یک توافقنامه منصفانه و اخلاقی برای ایجاد و صدور مجوز تحت مجوز ایمن یک کپی دیجیتالی از صدای آنها درگیر کند.” بیانیه رسمی SAG-AFTRA بستر.

فرن درشر، رئیس SAG-AFTRA، افزود: “ما بسیار هیجان زده هستیم که با استودیو Replica همکاری کنیم، زیرا این یک نمونه عالی از انجام درست هوش مصنوعی است.”

در این بیانیه آمده است که توافقنامه هوش مصنوعی SAG-AFTRA “توسط اعضای نگران جامعه صداپیشگان اتحادیه تایید شده است”، اما تعدادی از بازیگران صداپیشگی در توییتر به انتقاد از این توافق پرداختند و افزودند که با آنها مشورت نشده و از هیچ کدام اطلاعی ندارند. صداپیشه هایی که بودند.

گفت: “هیچکس در مورد آن از من نپرسید. هیچ کس نظر من را نپرسید.” الیاس توفکسیس، صدای آدام جنسن در سریال Deus Ex. “از آنچه من می بینم، هیچ کس از هیچ یک از همسالان من نیز این سوال را نپرسیده است.” استیو بلوم پاسخ داد به توییت SAG-AFTRA برای اضافه کردن: “هیچ کس در جامعه ما تا آنجا که می دانم این را تایید نکرده است. بازی اکثریت امرار معاش من است و سال ها بوده است. به چه کسی اشاره می کنید؟”

بخوانید  Gears Of War Creator Discusses His Alien Game Pitch And What Went Wrong

استودیو Replica این خبر را در حساب شخصی خود در توییتر منتشر کرد و از مردم دعوت کرد تا در مورد روند آن سؤال بپرسند. این شرکت در مورد فرآیندهای خود گفت: “ما نمی توانیم صبر کنیم تا به شما نشان دهیم که در مورد رضایت، قراردادها و غرامت چه چیزی ممکن است.” ما نه تنها نگران این 3Cها هستیم، بلکه می‌خواهیم خلاقیت و داستان سرایی را به نفع استعدادهای صدا، استودیو بازی و مصرف‌کننده جذاب‌تر و جذاب‌تر کنیم.»

SAG-AFTRA در سال گذشته از طرف بازیگران بازی های ویدیویی و بازیگران مو-کپ در مورد مسائلی مشابه مسائلی که بازیگران تلویزیون و سینما با آن روبرو هستند، از جمله افزایش حقوق معقول، حفاظت از ایمنی محل کار و استفاده از هوش مصنوعی مذاکره کرده است. در سپتامبر گذشته مجوز اعتصاب داده شد تا توافق مناسبی حاصل نشود، اما تاکنون این اعتصاب اجرا نشده است.

به نظر می رسد قرارداد با استودیوی Replica تا حد زیادی به آن مذاکرات بی ربط است و به عنوان بخشی از رویداد CES این هفته اعلام شد، اما مردم به سرعت از اتحادیه درخواست کردند که به بازیگران هوش مصنوعی اجازه دهد در حالی که هوش مصنوعی یک مسئله کلیدی در سال گذشته بود. اعتصاب گسترده در سینما و تلویزیون

قرارداد فیلم و تلویزیون کاملاً هوش مصنوعی را ممنوع نمی‌کند، اما مستلزم رضایت صریح بازیگران در مورد نحوه استفاده از کپی‌های دیجیتالی آن‌ها است و استودیوها را ملزم می‌کند که اگر قصد دارند از بازیگران کاملاً ترکیبی استفاده کنند، اتحادیه را مطلع کنند، بنابراین به اتحادیه فرصتی برای مذاکره می‌دهد. برای بازیگران انسانی به جای پرتاب کردن در یک بند از این موضوع می‌توان گفت: «طرفین به اهمیت عملکرد انسانی در سینما و تأثیر بالقوه آن بر اشتغال پی می‌برند». توافق ایالت ها.

بخوانید  جعبه گشایی و ارائه کیس GT-AV309-MB آن

صداگذاری هوش مصنوعی در حال حاضر در عناوین اصلی بازی ظاهر شده است، با بازی تیرانداز رایگان The Finals به دلیل استفاده از صداهای هوش مصنوعی برای گویندگانش مورد انتقاد قرار گرفت.تحریریه مجله بازی یک گیمر