Ryan Gosling Squeal را به مدت 100 دقیقه در نسخه جدید 4K Steelbook از Drive تماشا کنید

برای پوشیدن دستکش چرمی بدون انگشت مورد علاقه خود آماده شوید، زیرا Drive با نسخه جدید Steelbook راه خود را به بلوری 4K باز می کند. درایو اولین بار در سال 2011 منتشر شد و رایان گاسلینگ در نقش یک بدلکار هالیوودی در روز و یک چرخدار در شب برای جنایتکاران مختلفی که به دنبال فرار سریع هستند، بازی کرد. در طول راه، شخصیت گاسلینگ، “راننده”، عاشق همسایه زیبایش آیرین می شود و پس از یک سرقت اشتباه، خود را درگیر ماجراجویی یک عمر می بیند زیرا باید از یک سندیکا در جستجوی خون پیشی بگیرد.

نسخه ویژه پخش کننده بلوری 4K
نسخه ویژه پخش کننده بلوری 4K

این فیلم نقش برجسته گاسلینگ بود و شامل تعداد قابل توجهی از سکانس های تعقیب و گریز، یک سکانس مبارزه شدید در داخل آسانسور و جالب ترین ژاکت ساتن در سینما بود. برای نسخه 4K، آمازون آن را با قیمت 46 دلار درج کرده است – این قیمت ها معمولاً “شروع” هستند، بنابراین انتظار داشته باشید که ارزان تر باشد – با تاریخ انتشار 26 آگوست. مانند بسیاری دیگر از نسخه‌های 4K Blu-ray، فیلم را بر روی یک دیسک استاندارد Blu-ray و استیک پخش دیجیتال نیز دریافت خواهید کرد.

برای موارد اضافی، یک جلد استیل بوک بسیار جالب که آغشته به رنگ‌های نئون است، دریافت می‌کنید و دیسک شامل چندین قطعه از محتوای پاداش پشت صحنه است. فیلم کاملاً جدید، بازگشت به صندلی راننده، شامل مصاحبه با نویسندگان Drive، آهنگساز کلیف مارتینز، و ران پرلمن و کریستینا هندریکس است. همچنین چندین مستند کوتاه از نسخه قبلی بلوری Drive منتشر خواهد شد و می‌توانید انتظار داشته باشید که مطالب تبلیغاتی مانند تریلر فیلم نیز حفظ شود.

بخوانید  50 بهترین حالت Skyrim در سال 2024

اگر می‌خواهید چند بلوری دیگر به مجموعه خود اضافه کنید، می‌توانید این معاملات را برای مجموعه انیمیشن Castlevania نیز بررسی کنید، دوستان (گران‌قیمت) را در رسانه‌های فیزیکی بخرید و با این کار دوره‌ای شدیدتر از سینما را تجربه کنید. پیش سفارش برای Point Break.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر