RTX 4080 در صدر جدول پرفروش ترین کارت گرافیک نیوگ است

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد آن با یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

اما آمار پرفروش ترین کارت گرافیک های آمازون واقعیت دیگری را نشان می دهد. بنابراین GeForce RTX 3060 بالاترین آمار فروش را در بین پردازنده های گرافیکی دارد و RTX 4080 و RTX 4090 با آن فاصله زیادی دارند. RTX 4090 در جایگاه پانزدهم این لیست قرار گرفت و RTX 4080 در رتبه 28 قرار گرفت.

ما تقریباً به کارت گرافیک عادت کرده ایم GeForce RTX 4080 آن را در صفحه “بهترین ها” و “پرفروش ترین ها” مشاهده نکنید. استقبال ضعیف کاربران از این کارت، عمدتاً به دلیل قیمت بالای این محصول، اخیراً برای فروشگاه های عرضه و حتی فروشندگان معضل شده است. اما امروز اخبار متفاوتی از سایت دنده تام بر اساس آن منتشر شده است RTX4080 این کارت گرافیک پرفروش ترین کارت گرافیک در فروشگاه اینترنتی Newegg نام گرفت. در واقع، مدل پرچمدار GeForce RTX 4090 جایگاه چهارم را در این لیست به خود اختصاص داده است.

اما وجود کارت گرافیک گران قیمت و پرچمدار RTX 4090 در بین 5 محصول پرفروش این لیست نیز از نکات جالب گزارش نیوگ است. این زمانی است که محصولات مقرون به صرفه مانند Radeon RX 6700 XT و Radeon RX 6600 جایی در این بین ندارند.

به نظر می رسد که فروشگاه اینترنتی آمریکایی تخم مرغ جدید برخلاف روند هفته های اخیر، بسیاری از کارت های گرافیک RTX4080 به خریداران فروخته می شود.

مشکل لیست پرفروش‌ترین فروشگاه‌های مستقل این است که آن‌ها اعداد دقیقی در مورد تعداد واحدهای فروخته‌شده ارائه نمی‌دهند. البته مخاطبان این فروشگاه ها از یک طیف نیستند. به عنوان مثال، فروشگاه آمازون که کارت گرافیک RTX 3060 را به عنوان پرفروش ترین کارت گرافیک فعلی خود معرفی می کند، نسبت به Newegg که بیشتر توسط کاربران علاقه مند به فناوری و محصولات سطح بالا بازدید می شود، مخاطبان عمومی تری دارد.

بخوانید  کریس پاین به موزیکال آرزوی جدید دیزنی پیوست

این فروشگاه ایالات متحده گزارش داد که کارت گرافیک Gigabyte GeForce RTX 4080 Gaming OC که با قیمت 1269.99 دلار به فروش می رسد، بالاترین رقم فروش را در بین مدل های سفارشی RTX 4080 دارد. البته کارت گرافیک بالای هزار دلار برای نیاز همه کاربران مناسب نیست. مدل‌های مقرون به صرفه‌تر مانند GeForce RTX 3060 Ti و GeForce RTX 3060 همچنان در بین اکثر کاربران بسیار محبوب هستند و در رتبه‌های دوم و سوم این لیست قرار دارند.

فروشگاه تخم مرغ جدید