Rockstar Editor در PS4 و Xbox One خاموش می شود، تمام کلیپ ها حذف خواهند شدRockstar Games امروز اعلام کرد که Rockstar Editor از 20 فوریه دیگر بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس نخواهد بود و تمامی کلیپ های آپلود شده توسط کاربر در آن تاریخ حذف خواهند شد.

اول از همه در سال 2015 معرفی شدRockstar Editor به بازیکنان اجازه می دهد تا کلیپ های گیم پلی بازی Grand Theft Auto 5 و Grand Theft Auto Online را ویرایش کرده و آنها را در YouTube و آپلود کنند. باشگاه اجتماعی راک استار، جایی که بازیکنان دیگر می توانند آنها را ببینند. توسعه دهنده می گوید که حذف این برنامه از کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان برای “پشتیبانی از به روز رسانی های مداوم این بازی ها در هر دو پلتفرم” ضروری است.

یک پرسش متداول کوتاه در وب سایت Rockstar آپلود شده است برای توضیح حذف برنامه با جزئیات بیشتر و کمک به بازیکنان در حفظ کلیپ های گیم پلی خود. گیمرهای رایانه شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت، اما کسانی که در پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هستند احتمالاً می خواهند همه کلیپ های خود را دانلود کنند. قبل از حذف شدن در 20 فوریه از طریق برنامه ویرایش ویدیو آپلود شده است.

بازیکنانی که می خواهند از دست دادن کلیپ های Rockstar Editor خود جلوگیری کنند، باید این مراحل را برای حفظ آنها دنبال کنند:

 1. ویرایشگر Rockstar را باز کنید
 2. گالری ویدیو را انتخاب کنید
 3. پروژه ای را که می خواهید صادر کنید انتخاب کنید
 4. آپلود در یوتیوب را انتخاب کنید، سپس بله
  1. اگر هیچ حساب YouTube به حساب Rockstar Games شما مرتبط نشده است، برای ادامه پیوند دادن حساب های خود، “بله” را انتخاب کنید.
  2. دستورالعمل ها را دنبال کنید تا حساب YouTube خود را به حساب Rockstar Games خود پیوند دهید
  3. بازگشت به بازی پس از پیوند حساب ها
 5. اگر با خط مشی اشتراک‌گذاری موافق هستید، دانلود را انتخاب کنید
 6. عنوان ویدیوی خود را تأیید کنید، سپس توضیحات ویدیو، برچسب گذاری و غیره را تأیید کنید.
بخوانید  این بسته Ori و The Blind Forest نیز به شما یک Ori واقعی می دهد

این اجازه می دهد تا کلیپ های مورد نظر در YouTube آپلود شوند، جایی که می توان آنها را برای سال های آینده مشاهده کرد. Rockstar Games در حال حاضر در حال توسعه قسمت بعدی از سری GTA است: Grand Theft Auto 6.تحریریه مجله بازی یک گیمر