Rockstar می خواهد GTA 6 کامل باشد


مدیر عامل شرکت Tic-Toe Interactive می گوید راک استار در ساخت GTA 6 یک کمال گرا است. زیرا آنها در حال کار بر روی یکی از بزرگترین دنباله های تاریخ هستند.

ما رسما می دانیم که GTA 6 در راه است و اکنون اشتراوس زلنیکمدیرعامل Take-Two Interactive می گوید راک استار با این دنباله برای کمال تلاش می کند. از آنجایی که هیجان زیادی در اطراف این بازی جهان باز وجود دارد، باید دید که Rockstar چگونه از یک بازی بزرگ مانند GTA V به GTA 6 تبدیل خواهد شد. با این حال، صبر طرفداران لبریز شده است و آنها آرزوی تاریخ انتشار را دارند. بازی در اسرع وقت اعلام می شود.

بیانیه Zelnik در مورد GTA 6 از پادکست اخیر Aarthi و Sriram حذف شده اند. جایی که از او پرسیده شد که Tic-Toe و استودیوهای زیرمجموعه آن چگونه با ایجاد تجربیات جدید و ارزشمند برای طرفداران تعادل برقرار می کنند و در عین حال به آنچه که یک سریال را برای گیمرها جذاب می کند وفادار می مانند.

زلنیک پاسخ داد: «فکر می‌کنم این چالشی است که افراد راک استار با آن روبرو هستند. هر بار یک نسخه جدید از Grand Theft Auto در راه است، باید چیزی باشد که قبلاً ندیده‌اید، و باید آنچه را که ما درباره این سری فکر می‌کنیم منعکس کند. پاسخ Rockstar [به این قضیه] این فقط در مورد تلاش برای کمال است. دنبال چیزی کمتر نباشید سپس به این هدف خواهیم رسید.»

سه شخصیت اصلی بازی Rockstar's GTA V

اگرچه باید منتظر ماند و دید که کمال گرایی چه معنایی برای بازی جدید GTA خواهد داشت، اما ظاهرا یکی از بازیگران فیلم نیز با دامن زدن به شایعات مربوط به این بازی به خاص بودن محصول اشاره می کند، البته مشخص نیست که آیا او رفتار واقعا معنی دار است یا اگر او فقط طرفداران را گمراه می کند.

بخوانید  صرافی Twix با قابلیت تسویه ارز دیجیتال فوری وارد میدان رقابتی می شود

خوشبختانه، تقریباً می دانیم که GTA 6 چه زمانی منتشر می شود. زمانی که Tik-To ادعا کرد که این بازی در سال مالی 2025 منتشر خواهد شد، ارزش سهام آن به میزان قابل توجهی افزایش یافت: “ما انتظار داریم در سال مالی 2025 با راه اندازی چندین بازی پیشگام وارد دوره جدیدی شویم که معتقدیم استانداردهای جدیدی را در ما ایجاد خواهد کرد. صنعت… این به ما اجازه می دهد تا بیش از 8 میلیارد دلار (6.4 میلیارد پوند) درآمد خالص تولید کنیم.”