Rocket Raccoon قلب Guardians of the Galaxy Vol. 3، کارگردان Gunn می گوید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

کل بازیگران اصلی برای فیلم نهایی باز می گردند، از جمله کریس پرت، دیو باوتیستا، بردلی کوپر، زویی سالدانا، کارن گیلیان، پوم کلمنتیف و وین دیزل. دانیلا ملکیور (جوخه انتحار) و ماریا باکالووا که در نقش Cosmo the Spacedog در ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان به بازیگران پیوستند، به پولتر و ایووجی پیوستند. Guardians of the Galaxy Vol. 3 در 5 مه 2023 روی پرده سینماها می رود.

Guardians Vol. 3 با خدمه که در آن Holiday Special که پاییز گذشته منتشر شد، آنها را ترک کرد. تیم تلاش می کند تا Knowhere را به پناهگاهی برای قربانیان سقوط تانوس تبدیل کند، زمانی که گذشته راکت به او باز می گردد. نگهبانان با فرگشت عالی (چوکودی ایووجی) که در اصل راکت نقش برجسته ای دارد و همچنین آدام وارلاک (ویل پولتر) که در صحنه پس از اعتبارات فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2. با توجه به آنچه در تریلرها دیده‌ایم، به نظر می‌رسد که خدمه در نهایت به Counter-Earth، سیاره‌ای مخفی شبیه زمین که توسط حیوانات انسان‌نما پر شده است، خواهند رفت.

Guardians of the Galaxy Vol. گان ادامه داد که 3 هم به عنوان یک فیلم مستقل و هم به عنوان پایان سه گانه کار خواهد کرد. او گفت: فیلم اول درباره مادر، دومی پدر و سومی درباره خود است. “و این همان چیزی است که این سفر در مورد آن است.”

بخوانید  نمایش دو نسخه مختلف فلش در تصویر جدید فیلم فلش

گان گفت: «بزرگترین چیز برای من داستان راکت بود – و بعد از آن، بقیه. “راکت قهرمان مخفی نگهبانان کهکشان است و همیشه برای من مرکز آن بوده است و این واقعا راضی کننده است. دلیل اینکه برگشتم و تصمیم گرفتم این فیلم را بازی کنم این بود که واقعاً می خواستم داستان راکت روایت شود. – و بعد از جلد 2 آویزان شد. پس این مهمترین چیز است.”

فکر جیمز گان ممکن است این روزها به چیزهای بزرگتر و فوری تر باشد، اما Guardians of the Galaxy Vol. 3، سومین بازی او در دنیای سینمایی مارول، تا ماه مه به سینماها نخواهد رفت، به این معنی که رئیس استودیو دی سی در حال حاضر در حال انجام روابط عمومی برای MCU است. گان در مصاحبه ای جدید درباره این فیلم سوم در مورد تغییر تمرکز روی Rocket Raccoon صحبت کرد کل فیلم.