RoboCop: Rogue City Update حالت جدید Game Plus، سختی فوق العاده و Golden Guns را اضافه می کند.رسمی است، RoboCop: Rogue City از شما می‌خواهد تا خیابان‌های دیترویت قدیمی را تمیز کنید – دوباره – با دریافت حالت جدید Game Plus. توسعه دهنده Teyon جزئیات مورد درخواست طرفداران را به همراه یک حالت سختی جدید و چندین تغییر دیگر که در این هفته به بازی ارائه شده است، توضیح داد.

در وبلاگ Steam خودتیون اضافه کرد که بازیکنان می‌توانند پس از به‌روزرسانی RoboCop: Rogue City، تجربه کامل «افسر مجری قانون رباتیک شکست‌ناپذیر» را دوباره زنده کنند. هنگامی که بازی اصلی سال گذشته عرضه شد، یکی از انتقاداتی که به یک بازی سرگرم‌کننده RoboCop وارد شد این بود که از دست دادن ماموریت‌های یکباره اختیاری و ارتقاء Auto-9 آسان بود، و همچنین بازی با امتیازات خسیسی بود. بازیکنان می توانند برای کمک به بهبود پلیس با فناوری پیشرفته OCP درآمد کسب کنند.

در حال پخش: واکنش متخصص اسلحه به Robocop: Guns of Rogue City

Teyon می گوید که پس از نصب پچ، یک فایل ذخیره جدید برای بازیکنانی که بازی را به پایان رسانده اند ایجاد می شود و حالت New Game Plus آنلاک می شود. به عنوان یک جایزه اضافه، پوسته Golden Auto-9 به محض اتمام بازی باز می شود.

برای هر کسی که به دنبال چالش نهایی است، دشواری “مشکلات وجود خواهد داشت” دیترویت قدیمی را حتی بیشتر از قبل با RoboCop دشمنی می کند. در کنار این موارد اضافی، چند تغییر دیگر نیز در بازی ایجاد شده است، از جمله عدم تنظیم مجدد حالت تیراندازی در هنگام خروج از فضای داخلی و ناپدید شدن دست راست RoboCop هنگامی که او یک دشمن انسانی را گرفته و آنها را غیرقابل زندگی می کند.

ریچارد ویکلینگ در بررسی RoboCop: Rogue City در GameSpot نوشت: «این یک کلیشه شناخته شده در این مرحله است، اما اگر از طرفداران RoboCop هستید، در Rogue City چیزهای زیادی برای عشق ورزیدن خواهید یافت. /ده. این فیلم پر از تخم‌مرغ‌های عید پاک است و ظاهر و احساس دو فیلم اول RoboCop را با توجه عالی به جزئیات به تصویر می‌کشد، حتی پیتر ولر را بازمی‌گرداند تا نقش خود را به عنوان قهرمان همنام بازی کند.»

تحریریه مجله بازی یک گیمر