Rise Of The Ronin، نسخه انحصاری PS5، با بهترین قیمت به فروش می رسد

فروش سالانه Days of Play PlayStation آغاز شده است و اگر می‌خواهید بازی جدید Team Ninja، Rise of the Ronin را امتحان کنید، می‌توانید تخفیف بسیار زیادی دریافت کنید. به طور معمول 70 دلار، Rise of the Ronin تا 12 ژوئن در تمام خرده فروشان اصلی به 50 دلار کاهش یافته است. این اولین تخفیف بزرگ برای Rise of the Ronin است – که در 22 مارس عرضه شد – و چندین بازی دیگر پلی استیشن برای Days of Play کاهش قیمت دریافت کردند.

اگر آن را از دست دادید، Rise of the Ronin یک بازی اکشن سریع است که در یک لحظه مهم در تاریخ ژاپن اتفاق می افتد. به عنوان یک عامل خارجی، با شخصیت‌های تاریخی واقعی روبرو می‌شوید، گهگاه با آن‌ها مبارزه می‌کنید و با ورود ژاپن به عصر جدید، به تأثیرگذاری بر ژاپن کمک می‌کنید. مانند دیگر بازی‌های تیم نینجا، Rise of the Ronin دارای مبارزاتی به سبک Souls است، اما زمانی که بر روش تیغه و چندین سلاح دیگر مسلط شوید، به طرز شگفت‌انگیزی قابل دسترسی و پاداش است.

ظهور رونین — 50 دلار (70 دلار)

فیل هورنشاو می گوید: «این بدون ایراد نیست، اما من Rise of the Ronin را با کارهای زیادی به پایان رساندم، و حتی بعد از 50 ساعت می خواهم برگردم تا ببینم چه چیزی را از دست داده ام و سعی کنم داستان را تغییر دهم. در نقد GameSpot’s Rise of the Ronin. بخش‌هایی از بازی که بیشتر از متعادل کردن عناصر ضعیف‌تر آن کار می‌کنند. و در حالی که مدتی طول کشید تا ریتم مبارزه Rise of the Ronin را پیدا کنید، سرعت، پیچیدگی و شدت آن منجر به مبارزات فوق‌العاده‌ای می‌شود که تجربه Rise همیشه لذت بخش است. of the Ronin یک بازی است که ممکن است کمی طول بکشد تا در آن خوب شوید، اما تعهد ارزش آن را دارد.

بخوانید  Armored Core 6 شامل نبردهای غول پیکر این نرم افزار خواهد بود

برای معاملات بیشتر، می‌توانید این تخفیف‌های ویژه پلی‌استیشن را نیز بررسی کنید. PS5 Slim با تخفیف 50 دلاری در خرده فروشی های بزرگ به فروش می رسد، در حالی که PlayStation VR 2 با 100 دلار تخفیف در دسترس است. از دیگر بازی‌های PS5 می‌توان به Marvel’s Spider-Man 2، The Last of Us Part 2 Remastered و MLB The Show 24 اشاره کرد.

معاملات بیشتر در بازی‌های PlayStation Days of Play

  • Marvel’s Spider-Man 2 — 50 دلار (70 دلار)
  • The Last of Us Part II Remastered – 40 دلار (50 دلار)
  • MLB Le Spectacle 24 — 50 دلار (70 دلار)
  • MLB The Show 24: Negro Leagues Edition – 80 دلار (125 دلار)

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر