Resident Evil 9 دو قهرمان محبوب را بازگرداند

به نظر می رسد طرفداران باید منتظر بازگشت لیان اس کندی و جیل ولنتاین در بازی Resident Evil 9 باشند.

اگرچه کپکام هنوز Resident Evil 9 را معرفی نکرده است، اما شایعات زیادی در مورد این بازی وجود دارد. Dusk Golem اولین اطلاعات این بازی را فاش کرد و حالا در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که یک افشاگر معروف جزئیات جدیدی از قهرمانان بازی Resident Evil 9 به اشتراک گذاشته است. این افشاگر آلمانی مدعی شد که طرفداران باید منتظر بازگشت Leanne باشند. اس کندی و جیل ولنتاین قهرمانان معروف سریال Resident Evil در نسخه بعدی حضور خواهند داشت.

این افشاگر می گوید که Resident Evil 9 نه تنها Leanne، بلکه Jill Valentine را نیز به عنوان یکی از شخصیت های اصلی بازی خواهد داشت. بر اساس این گزارش، نقش‌های Leanne و Jill بسیار شبیه به Sheva و Chris در Resident Evil 5 خواهند بود. در حالی که شایعات قبلی به جهان باز بودن Resident Evil 9 اشاره می‌کردند، این افشاگر معتقد است که این بازی فقط جهان باز خواهد داشت. عناصر، اما انتظار یک تجربه کامل جهان باز را نداشته باشید.

افشاگر ادعا کرد که Capcom در ابتدا قصد داشت Resident Evil 9 را به عنوان یک بازی مشترک توسعه دهد، اما پس از استقبال بازیکنان Resident Evil Village بیشتر بر روی ارائه یک تجربه تک نفره تمرکز کرد. افشاکننده اعلام کرد که هنوز امکان وجود عناصر همکاری در Resident Evil 9 وجود دارد (زیرا این ساختار در Resident Evil 5 و Resident Evil 6 گنجانده شده بود) تا بازیکنان بتوانند به راحتی بین شخصیت ها جابجا شوند.

بخوانید  جادوگر محله دوستانه شما | Iron Banter: این هفته در Destiny 2

سال گذشته، کپکام تمایل خود را برای انتشار نسخه های جدید بیشتری از سری Resident Evil اعلام کرد. اگرچه بسیاری از طرفداران رزیدنت اویل 5 و رزیدنت اویل 1 را محتمل ترین گزینه ها برای بازسازی می دانستند، داسک گولم اخیرا ادعا کرده است که هیچ کدام در حال توسعه نیستند و کپکام در حال کار بر روی یک بازسازی Resident Evil Zero و یک بازسازی Resident Evil است – Code: Veronica. .

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر