Resident Evil 4 – راهنمای پازل دسترسی به ترمینال کارت کلید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

راهنمای پازل‌های دسترسی به ترمینال کارت کلید Resident Evil 4 در قسمت آزمایشگاه در فصل 13 انجام می‌شود. از سطح ادامه دهید تا به مرکز تجاری در آشپزخانه برسید، که به راهرو آزمایشگاه متصل است.

نقشه منطقه آزمایشگاه.
نقشه منطقه آزمایشگاه.

پازل شماره 1: اتاق تشریح – کارت کلید سطح 1

 • به اهرم کنترل برق دسترسی پیدا کنید و سوئیچ را بچرخانید. همچنین می توانید قفل درب کرکره ای نزدیک را باز کنید تا بتوانید خیلی سریعتر به مرکز تجاری بازگردید.
 • به اتاق تشریح بروید، جایی که ترمینال را خواهید دید. چندین نماد را مشاهده خواهید کرد که به بخش هایی تقسیم شده اند. هدف در اینجا فشار دادن دکمه‌ها به‌گونه‌ای است که هر مجموعه از نمادها بچرخد و یک خط ناگسستنی از منبع «پاور» سمت چپ بالا تشکیل می‌دهد و به دو گره با نمادهای برق جریان می‌یابد.
 • برای اولین پازل Resident Evil 4 Keycard Access Terminal، ما فقط دو دکمه اول را فشار دادیم (سومی را نادیده گرفتیم). پس از مدتی آزمون و خطا، باید همان نموداری را داشته باشید که در تصویر زیر مشاهده می کنید. دکمه چهارم را فشار دهید تا قفل درب باز شود.
بخوانید  صداپیشگان دی سی و جیمز گان Creature Commandos را شناسایی کنید
راه حل پازل اول
راه حل پازل اول

منطقه سوم Resident Evil 4 جزیره است. یک بار دیگر، اشلی ربوده شده است و لئون باید او را آزاد کند. اما، قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، به یک کارت کلید سطح 3 نیاز دارید. در اینجا راهنمای پازل های پایانه دسترسی به کارت کلید Resident Evil 4 ما برای کمک به شما در این هدف خاص است.

راهنمای پازل های ترمینال دسترسی به کارت کلید Resident Evil 4

در هر صورت، هنگامی که برق با موفقیت تغییر مسیر داد، می توانید با ترمینال موجود در دیواره پشتی فریزر تعامل داشته باشید. با این کار سطح دسترسی به Keycard شما لغو می شود. اما کمی طول می کشد، حدود یک دقیقه یا بیشتر.

سپس می توانید کارت کلید سطح 1 را که روی میزی در اتاق تشریح است، بردارید. با این حال، هنگامی که می خواهید از این منطقه خارج شوید، یک Regenerator ظاهر می شود. این دشمنان آزاردهنده هستند، زیرا کشتن آنها تقریباً غیرممکن است، زیرا آنها خرد می شوند و اعضای بدن خود را بازسازی می کنند. در بهترین حالت، می توانید به سر دشمن خود شلیک کنید تا او را برای چند ثانیه بیهوش کنید، اما باید فرار کنید یا حملات آنها را متوقف کنید.

زحمت هدر دادن مهمات خود را در Regenerators نکنید.
زحمت هدر دادن مهمات خود را در Regenerators نکنید.

پازل شماره 2: فریزر – کارت کلید سطح 2 و تفنگ دستی LE5

 • از احیا کننده عبور کرده و به اهرم کنترل برق برگردید تا بتوانید دوباره کلید را بچرخانید.
 • بعد، به فریزر بروید، که اکنون می‌تواند با کارت کلید سطح 1 شما باز شود.
 • در داخل، یک کنسول دیگر وجود دارد. هنگامی که صحبت از پازل ترمینال دسترسی کارت کلید Resident Evil 4 به میان می‌آید، همان مفاهیم همچنان اعمال می‌شود: دکمه‌ها را فشار دهید تا یک خط ناگسستنی تشکیل شود. تفاوت در اینجا این است که پنج گره الکتریکی نیاز به تغذیه دارند.
 • در مورد ما، ما به سادگی سه دکمه اول را دستکاری کردیم. باز هم، کمی آزمون و خطا لازم است. سپس باید چیزی شبیه به تصویر زیر داشته باشید. دکمه پنجم را فشار دهید و این قسمت را کامل کرده اید.
 • سپس باید وارد اتاق کوچکی شوید که دارای مسلسل LE5.
بخوانید  بازسازی جدید Metal Gear Solid 3 "Delta" خوانده شد
راه حل پازل دوم
راه حل پازل دوم

اکنون باید بتوانید وارد گذرگاهی شوید که به اتاق جوجه کشی منتهی می شود. این درب فلزی بزرگ در انتهای راهرو است که نزدیک مرکز تجاری است. هنگامی که به طبقه پایین رسیدید، چهار Regenerador را خواهید دید که در مخازن stasis منجمد شده اند. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

 • هیچ یک از تانک ها را نابود نکنید و هنوز به Regenerator ها شلیک نکنید. در عوض، به اتاق کنترل در پشت بروید و آن را بگیرید محدوده بیوسنسور. این را می توان به هر سلاح سازگار (مانند تفنگ) وصل کرد. وقتی بزرگنمایی می کنید، انگل های داخل بدن Regenerador ها (حداقل سه) را خواهید دید. اکنون ایده این است که هر انگل را با شلیک های دقیق نابود کنیم، که به طور موثرتری این موجودات خزنده را از بین می برد.
 • اگر می خواهید دستاورد “دو اشکال، یک سنگ” را تکمیل کنید، یک Regenerador را پیدا کنید که دو انگل در نزدیکی یکدیگر دارد. شلیک خود را طوری ردیف کنید که یک گلوله بتواند هر دو انگل را بکشد.
 • در مورد هدف اصلی، شما باید Regenerador را که یک کلید داخل بدنش گیر کرده است، بکشید. کلید را بردارید و از آن در ترمینال اتاق کنترل استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا Keycard را داخل آن قرار دهید.
 • باز هم باید منتظر بمانید تا فرآیند تکمیل شود و در طول این مدت 12 نفر از دشمنان به موقعیت شما عجله خواهند کرد. پس از حذف همه آنها، می توانید Keycard را جمع آوری کنید.
بخوانید  سازندگان هاگوارتز Legacy در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انتشار بسته الحاقی ندارند
Biosensor Scope خود را به یک سلاح سازگار وصل کنید و Regenerador را که یک آچار درون بدنش دارد بکشید. سپس از این کلید برای تعمیر ترمینال نزدیک کارت کلید سطح 3 خود استفاده کنید. فقط مراقب گروه‌های دشمن باشید که با شروع فرآیند غلبه بر روی زمین ایجاد می‌شوند.
Biosensor Scope خود را به یک سلاح سازگار وصل کنید و Regenerador را که یک آچار درون بدنش دارد بکشید. سپس از این کلید برای تعمیر ترمینال نزدیک کارت کلید سطح 3 خود استفاده کنید. فقط مراقب گروه‌های دشمن باشید که با شروع فرآیند غلبه بر روی زمین ایجاد می‌شوند.

Resident Evil 4 مکانیک ها و اسرار بیشتری برای کشف دارد. می توانید در مرکز راهنمای ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این کار پازل های ترمینال دسترسی به کارت کلید Resident Evil 4 و همچنین سایر اهداف مرتبط را تکمیل می کند. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سلول نگهدارنده ای که اشلی در آن است بازگردید، که این فصل را به پایان می رساند.

در همین حال، یک Regenerador دیگر از یک کیسه بدن بیرون خواهد آمد. بی‌حس و بی‌حرکت کنید، اما تمام مهمات خود را برای کشتن او هدر ندهید. صدای برنامه ریزی شده ای را می شنوید که می گوید فرآیند کامل شده است، پس کارت کلید را بردارید و از آنجا خارج شوید.

هنگامی که شما منتظر تکمیل فرآیند جایگزینی هستید، یک بازسازی کننده دیگر تولید می شود. گلوله های LE5 خود را روی آن هدر ندهید.
هنگامی که شما منتظر تکمیل فرآیند جایگزینی هستید، یک بازسازی کننده دیگر تولید می شود. گلوله های LE5 خود را روی آن هدر ندهید.

اتاق جوجه کشی – کارت کلید سطح 3 و محدوده حسگر زیستی