Resident Evil 4 – راهنمای مکان‌های همه گیاهان زرد

چه قبلاً لئون HP را به حداکثر رسانده باشید یا نه، همچنان می‌توانید Resident Evil 4 Yellow Herbs را از منطقه جزیره خریداری کنید:

 • اسکله / غار – پس از عبور از منطقه اسکله با نورافکن ها و برجک های لیزری، وارد یک غار خواهید شد. این گیاه در یک گوشه کوچک در کناره قرار دارد.
 • آزمایشگاه جوجه کشی – در نهایت اشلی را در یک سلول خواهید دید و به یک مرکز می رسید. با حل پازل های قدرت کنسول کارت کلید، می توانید وارد آزمایشگاه جوجه کشی شوید. چمن زرد در کنار چند قفسه درست قبل از اتاق با چهار Regenerador در مخازن استاز آنها قرار دارد.

Resident Evil 4، دقیقاً مانند بقیه فرنچایز، بر استفاده از گیاهان برای درمان شخصیت‌های شما تأکید دارد. گیاهان زرد، به ویژه، بسیار مهم هستند، زیرا آنها تنها راه برای افزایش حداکثر HP خود هستند. در اینجا راهنمای Resident Evil 4 Yellow Herbs ما است که به شما کمک می‌کند تا همه تقویت‌کننده‌های سلامتی ممکن را در کمپین بیابید.

راهنمای گیاهان زرد رزیدنت اویل 4

به همین ترتیب، باید به پنل تجارت بازرگان توجه کنید، زیرا در ازای ۳ برابر اسپینل (واحدی که با تکمیل درخواست‌ها به دست می‌آید) یک گیاه زرد را نیز می‌فروشد. در هر صورت، راهنمای Resident Evil 4 Yellow Herbs خود را بر اساس مناطق و مناطق اصلی به چندین بخش تقسیم کرده ایم.

شما می توانید با صرف 3 برابر اسپینل یک گیاه زرد از تاجر دریافت کنید.
شما می توانید با صرف 3 برابر اسپینل یک گیاه زرد از تاجر دریافت کنید.

علف های زرد روستا

آلبوم عکس

سمت چپ: دادگاه؛ سمت راست: باروهای قلعه.

گیاهان جزیره زرد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  Mario Strikers Battle League به کمترین قیمت تا کنون کاهش یافته است

آلبوم عکس

سمت چپ: اسکله / زیرزمین. سمت راست: آزمایشگاه جوجه کشی.

اگر تمام گیاهان زرد Resident Evil 4 را که قبلاً ذکر شد، دریافت کرده اید، در حالی که آنها را با ترکیبی از گیاهان سبز و قرمز ترکیب می کنید، پس باید از HP Leon به حداکثر برسانید. این به شما امکان می دهد دستاورد “بدن من یک معبد است” را دریافت کنید.

آلبوم عکس

سمت چپ: خانه دهکده; سمت راست: دره.

گیاهان زرد قلعه

در اینجا برخی از گیاهان زرد Resident Evil 4 که در منطقه دهکده یافت می شوند آورده شده است:

 • دهکده کوهستانی – داخل اولین خانه سمت چپ شما (در تصویر برجسته دیده می شود).
 • معدن / مزرعه ماهی – از مرکز تجاری عبور کنید و کشتی سازی کوچک را با قایق و پازل شش گوش محراب. در یک کابین کوچک است.
 • دریاچه: معبد غار بزرگ – در یکی از تونل های کناری نزدیک نماد گنج پیدا شده است.
 • خانه رئیس دهکده – وقتی اشلی با شماست، به اتاق خواب طبقه دوم برگردید و از او بخواهید از نردبان پایین بیاید. به محض بالا رفتن، چمن زرد روی یک جعبه قابل مشاهده است.
 • دره – روی یک راهروی چوبی که مشرف به منطقه کار است.

ما به افزودن مطالب بیشتر به راهنمای گیاهان زرد رزیدنت اویل 4 ادامه خواهیم داد، پس با ما همراه باشید. به همین ترتیب، می‌توانید در مرکز راهنماهای ما درباره سایر مکانیک‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

گیاهان زرد رزیدنت اویل 4 را نمی توان به تنهایی استفاده کرد. در عوض، باید آنها را با یک معجون مخلوط کنید، ترجیحاً ترکیبی که قبلاً سبزی سبز و سبزی قرمز مخلوط شده است. این به این دلیل است که ترکیبی از گیاهان سبز و قرمز شما را به HP تقریباً کامل التیام می بخشد و هنگامی که یک گیاه زرد اضافه می شود، شما همچنین بخش آن را از افزایش دائمی حداکثر HP بدست می آورید..

در اینجا برخی از گیاهان زرد موجود در Resident Evil 4 وجود دارد که می توانید آنها را در منطقه قلعه بردارید:

 • تالار تماشاگران – در طبقه پایین، یکی از کمدها را که چندین شمع دارد، بررسی کنید.
 • اتاق دادگاه – بعد از بخش باروهای قلعه و قسمت دومین ملاقات با غول. هنگامی که فصل بعدی شروع می شود و لئون و اشلی دوباره با هم متحد می شوند، یک چمن زرد در کنار یک گرامافون خواهید دید.
 • باروهای قلعه – پس از آن به محوطه باروها برگردید. اگرچه ال جیگانته مرده است، اما هنوز فرقه‌های مختلفی در کمین هستند. به قسمت اولیه بروید، که باید مسیر و نردبانی داشته باشد که شما را به باروهای مقابل می برد.
 • Depths – پس از سقوط لئون به گودال در اتاق تاج و تخت، خود را در اعماق خواهید یافت. وقتی چشمان سبزشان را زیر آب دیدید، موجودات را بیرون بیاورید. سپس مسیر سازه را دنبال کنید و به دیوار ویران شده برخورد کنید. شما علف های زرد را در گوشه ای کوچک خواهید یافت.
 • برج ساعت – بعد از سکانس آسانسور، دوباره بیرون خواهید بود. با احتیاط روی تیرهای چوبی راه بروید و تیرهای کمان را بیرون بیاورید. سپس به سمت چپ خود نگاه کنید تا یک تاجر پیدا کنید. چمن زرد روی یک میز است.